شنبه 27 آبان 1396

آخرین اخبار

راه‌اندازی سامانه جامع امور گمرکی منطقه ویژه اقتصادی لرستان

راه‌اندازی سامانه جامع امور گمرکی منطقه ویژه اقتصادی لرستان
مدیرکل گمرک استان لرستان گفت: سامانه جامع امور گمرکی منطقه ویژه اقتصادی استان لرستان تا پایان هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فرینا، سعید سهرابیان اظهار داشت: در حال حاضر منطقه ویژه اقتصادی ازنا به عنوان تنها منطقه ویژه فعال در استان لرستان مشغول فعالیت است و بر همین با تلاش‌هایی که صورت گرفته تا پایان هفته جاری سامانه جامع امور گمرکی منطقه ویژه اقتصادی ازنا به بهره‌برداری می‌رسد.

وی همچنین به فعالیت سامانه خود اظهاری گمرک اشاره نمود و افزود: این سامانه نیز همچون گذشته به‌خوبی کار خود را انجام می‌دهد و فعالان اقتصادی می‌توانند اطلاعات مربوط به فعالیت خود را در هر وقت و هر مکان در آن وارد کنند.
این مسئول عنوان کرد: تمام تلاش همکاران ما در گمرک لرستان به گونه‌ای است تا با رفع موانع صادرات شاهد افزایش صادرات محصولات لرستان از طریق گمرک استان باشیم و آمادگی کامل خود را برای همکاری با صادرکنندگان در زمینه‌های مختلف اعلام می‌کنیم.
سهرابیان اضافه کرد: امیدورایم با آغاز فعالیت مناطق ویژه اقتصادی بروجرد و خرم‌آباد در کنار منطقه ویژه اقتصادی ازنا شاهد رونق صنعت استان لرستان و به طبع آن افزایش محصولات تولیدی استان باشیم.
وی همچنین به افزایش صادرات 44 درصدی گمرک لرستان از نظر دلاری در پنج ماهه نخست 94 اشاره داشت و یادآور شد: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا صادرات از طریق گمرک لرستان را در پایان سال به هدف از پیش تعیین شده، یعنی چهار برابر سال 93 برسانیم.
میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.