یکشنبه 01 بهمن 1396

آخرین اخبار

اعضای شورای آموزش‌ و پرورش مناطق آزاد برای یک سال آینده برنامه داشته باشند

اعضای شورای آموزش‌ و پرورش مناطق آزاد برای یک سال آینده برنامه داشته باشند
دبیر شورای راهبردی آموزش‌ و پرورش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: از اعضای شورای آموزش‌ و پرورش مناطق این انتظار می‌رود که جایگاه‌ها و ظرفیت‌ها را شناخته و حداقل برای یک سال آینده آموزش‌ و پرورش منطقه برنامه داشته باشند.
به گزارش فرینا، محمدابراهیم مؤذنی در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش منطقه آزاد اروند اظهار داشت: باید در منطقه آزاد اروند یک آمار از مدارس دولتی، غیردولتی، شبانه‌روزی و دیگر مدارس و مراکز آموزشی منطقه تهیه شود.

وی افزود: می‌توان با شناخت شرایط و کمبودها تصمیمات متناسب با شرایط اتخاذ کرد. تصمیماتی که بر اساس شناخت کافی گرفته شود بسیار کاربردی‌تر و راه گشا تر هستند.

دبیر شورای راهبردی آموزش‌ و پرورش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور افزود: سیاست‌های آموزشی و پرورشی منطقه بر عهده شورای آموزش‌وپرورش منطقه و با استناد به مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

مؤذنی اعلام کرد: با توجه به این موضوع اهداف و سیاست‌های کلی مشخص است و هرکسی از این مسیر روی‌گردان شود متخلف محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: از اعضای شورای آموزش‌وپرورش مناطق این انتظار می‌رود که جایگاه‌ها و ظرفیت‌ها را شناخته و حداقل برای یک سال آینده آموزش‌ و پرورش منطقه برنامه داشته باشند.

دبیر شورای راهبردی آموزش‌ و پرورش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور افزود: با این رویه می‌توانیم بفهمیم که به کدام سو می‌رویم و قرار است تا در سال آینده چه اقداماتی انجام دهیم.

مؤذنی تأکید کرد: آمارهای آموزشی و پرورشی منطقه در نوع، کمیت و کیفیت عملکرد آموزشی ما در منطقه تأثیرگذار است و می‌تواند نقش مؤثری داشته باشد.
برچسب ها : منطقه آزاد اروند
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.