یکشنبه 01 بهمن 1396

آخرین اخبار

بازديد مدیرعامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس از طرح های عمرانی و زیربنایی منطقه

بازديد مدیرعامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس از طرح های عمرانی و زیربنایی منطقه
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در جریان بازدید از روند ساخت 7 پروژه زیر بنایی، عمرانی و خدمات شهری اين منطقه ویژه اقتصادي بازديد كرد.

به گزارش فرينا، مهدی یوسفی ضمن قدردانی از کیفیت ساخت و احداث پروژه ها ابراز امیدواری کرد و گفت: شهرستان عسلویه و منطقه ویژه با داشتن اقلیم و مردمی فعال منطقه ای مناسب برای توسعه و سرمایه گذاری است.

 یوسفی در این بازدید از نزدیک در جریان ساخت و تجهیز پروژه های منطقه بویژه مرکز نهالستان‏‌، تکمیل میادین منطقه، نمادهای گلزار شهدای گمنام، ساخت تندیس میدان پهلوان تختی، بکارگیری نمایه های میدان کاکتوس، ساخت پل اختر و اتاق کنترل تولید و توزیع آب منطقه (تله متری) قرار گرفت.

وي روند ساخت و احداث پروژه های عمرانی در منطقه ویژه پارس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس برای سرعت بخشی در عملیات احداث این طرح ها اعتبارات و سیاست های تشویقی برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته است و تاکنون روند پروژه ها از کیفیت مطلوبی برخوردار است

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: زمینه های اجرایی مناسب به منظور مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های عمرانی منطقه ویژه فراهم شده است و با تزریق اعتبار امکانات مورد نیاز در جهت جذب گردشگران و سرمایه گذاران احداث شود.

در ادامه حسین پاکدل، مدیر خدمات شهری منطقه ویژه پارس دراین بازدید با اشاره به مشخصات پروژ ها گزارشی از روند پیشرفت پروژه های عمرانی منطقه ارائه کرد و گفت: ساخت و احداث میدان کاکتوس به مساحت 2 هزار متر مربع نمایه و نمادهایی از لنج صیادی‏‌‏‌، لنگر کشتی و فانوس دریایی،‏ در میدان تختی نماد و مجسمه جهان پهلوان تختی، در میدان شهدا نمایه گل لاله همچنین در نهالستان با بخش های باغ پرندگان،‌ تفرجگاه و باغ گلها به مساحت 24 هزار متر مربع ساخته خواهد شد.آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.