ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396

آخرین اخبار

در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید صورت گرفت؛

بازدید معاون رییس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

بازدید معاون رییس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر
معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید و فعال سازی ظرفیت تولید واحدهای صنعتی کوچک و متوسط از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.
به گزارش فرينا، محمد باقر نوبخت در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با بیان اینکه تحقق طرح‌ های اقتصاد مقاومتی یکی از اهداف سفر به استان بوشهر است، گفت: پیگیری طرح‌ های اقتصاد مقاومتی با استفاده از توان و ظرفیت این استان در این سفر مورد بررسی قرار می‌ گیرد و راهکارهای لازم در مورد تحقق این ظرفیتها ارائه می‌ شود.

نوبخت افزود: یکی از برنامه‌ های دولت در سند چشم ‌انداز بودجه‌ ای برنامه ششم توسعه کشور، رسیدن به نرخ تورم تک رقمی است که دنبال این هستیم که هر سال 734 هزار میلیارد تومان با کمک بخش خصوصی در کشور سرمایه‌ گذاری مولد انجام شود.

گفتنی است در این بازدید، معاون رییس جمهور با همراهی استاندار، معاونین و مدیران استانداری، مدیران کل دستگاههای ذیربط و نمایندگان مردم استان بوشهر از گروه صنعتی پلی استر آریان تولید کننده ورقهای پلی کربنات و شرکت کیوان پلاست تولید کننده انواع قطعات گچ ساختمانی (سقف های کاذب و پانل های گچ) بازدید کرد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.