یکشنبه 01 بهمن 1396

آخرین اخبار

رشد مسافر در فرودگاه بین المللی قشم 36 درصد افزایش یافت

رشد مسافر در فرودگاه بین المللی قشم 36 درصد افزایش یافت
مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم گفت: با 11مقصد پروازی در سه ماه گذشته رشد مسافر در فرودگاه قشم در مقایسه با سال گذشته 36 درصد افزایش یافته است.
به گزارش فرینا به نقل از ایرنا، مجتبی شمس نژاد افزود: فرودگاه بین المللی قشم در طول هفته به طور متوسط بیش از 110 پرواز ورودی و خروجی دارد و یکی از مقصدهای بین المللی این فرودگاه پرواز در مسیر قشم ـ دبی است.

وی با بیان اینکه با افزایش سفر گردشگران به جزیره قشم توسعه ی پایانه این فرودگاه در دست اقدام قرار گرفته است ، گفت: این پایانه قرار است از 2 هزار و 100 مترمربع به سه هزار و 800 مترمربع افزایش یابد تا بتوانیم ظرفیت اعزام و پذیرش مسافر را در این فرودگاه به سه برابر افزایش یابد.

شمس نژاد با بیان اینکه فرودگاه بین المللی قشم در حال آماده سازی برای پذیرش و مسافر سالانه بیش از یک میلیون مسافر است ، گفت: به همین منظور ما بدنبال توسعه ی این فرودگاه در منطقه آزاد قشم هستیم تا مسافران بیشتری از مقاصد بین المللی و داخلی به قشم سفر کنند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم اظهارداشت: کسب درآمدهای بیشتر از سهم بازار منطقه یکی از اهداف مهم فرودگاه قشم است و درصددیم با هماهنگی وزارت نفت و رعایت استانداردهای بین المللی درآمدهای اصلی خود را از محل سوخت رسانی به هواپیماهای عبوری به 200 هزار دلار در سال برسانیم.

وی در پایان بیان داشت: هم اکنون هشت شرکت هوایی به فرودگاه بین المللی قشم پرواز می کنند و با پرواز شرکت هواپیمایی کیش ایر در هر هفته با سه پرواز درصددیم ضمن توسعه ی پروازهای هوایی این فرودگاه آن را به هاب کارگوی فرودگاه های استان هرمزگان تبدیل کنیم.
برچسب ها : منطقه آزاد قشم
میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.