یکشنبه 01 بهمن 1396

آخرین اخبار

پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمين زم به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمين زم به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
حجت الاسلام والمسلمين محمدعلي زم معاون فرهنگي، اجتماعي و گردشگري دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي در پیامی رحلت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، متن پیام به این شرح است:

معمار انقلاب، آن پیر حکیم گفت" تا نهضت زنده است، هاشمی زنده است" از این روی اگر چه کالبد آن یار امام(ره) و "رفیق دیرین و همسنگر" رهبر معظم انقلاب، از خاک به افلاک سفر کرد، اما اندیشه‌ها و آرزوهای او برای سربلندی ایران و اسلام همچنان زنده است چون نهضت زنده است.

سخنان هاشمی هماره آرام بخش دل‌های مردم بود. درشتی نمی‌کرد، خشم نمی‌گرفت و می‌بخشید. این سلوک او میراثی گرانقدر از اعتقاد وی به اعتدال بود. هاشمي مي دانست براي باروري فرهنگ و حفظ هويت، اعتدال بزرگترين منش است. در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره منحرفان در برابر اعتدال او درشتی کردند و بارها به خطای خود پی‌بردند.

او که به حق امیر(کبیر) دوران انقلاب ما بود تا آخرین نفس از تلاش برای عزت مردم و انقلاب بازنایستاد و همچون مرادش، با قلبی آرام به سوی معبود شتافت.

درگذشت مرد همه فصول انقلاب اسلامی را به مقام معظم رهبری (مدظله العالي)، خانواده مکرم ایشان و همه آنان که سر در گرو سربلندی این سرزمین دارند تسلیت می‌گویم.آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.