دوشنبه 02 بهمن 1396

آخرین اخبار

برگزاري دومین نشست شورای راهبردی اشتغال و تأمین اجتماعی

برگزاري دومین نشست شورای راهبردی اشتغال و تأمین اجتماعی
دومین نشست شورای راهبردی اشتغال و تأمین اجتماعی با حضور معاون فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران کار و خدمات اشتغال سازمان های مناطق آزاد کشور در تهران برگزار شد.
به گزارش فرينا، در این نشست نمونه قرارداد تهیه شده بر اساس تبصره ماده 10 مقررات اشتغال، نحوه اصلاح مقررات اشتغال، گزارش نهایی مربوط به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و چگونگی خدمات ارائه شده از سوی سازمان های مناطق آزاد کشور مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمين محمدعلي زم در این نشست گفت: ما به عنوان مسئولين دبيرخانه شورايعالي و سازمان هاي مناطق آزاد كشور موظف به حفظ حقوق کارگران در مناطق آزاد هستیم.

حجت الاسلام والمسلمين زم با اشاره به اينكه در اين قرار داد به دنبال اصلاح مقررات اشتغال در مناطق آزاد كشور هستيم افزود: در نظر داريم قراردادي تنظيم كنيم كه كارفرمايان به سرمايه گذاري در مناطق آزاد كشور تشويق شوند، كارگران حقشان تضعيف نشود و ما نيز به عنوان ناظرين، بر عملكرد آنها نظارت كنيم.

اين نشست با حضور مدير امور حقوقي دبيرخانه شورايعالي، دبير شوراي راهبردي اشتغال و تامين اجتماعي و جمعي از سرپرستان واحد كار و خدمات اشتغال مناطق آزاد كشور برگزار شد.آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.