شنبه 28 بهمن 1396

آخرین اخبار

استاندار هرمزگان:

آيت الله هاشمی سفیر و فرمانده صلح بود

آيت الله هاشمی سفیر و فرمانده صلح بود
استاندار هرمزگان گفت: سرتاسر زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) قبل و بعد از انقلاب مالامال از تلاش، خدمت و از خودگذشتگی بود و از او می توان به عنوان سفیر و فرمانده صلح و دوستی نام برد.

به گزارش فرينا، جاسم جادری در آیین ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) در مسجدالنبی (ص) شهر قشم، افزود: آيت الله هاشمی جریان فکری قوی در کشور ایجاد کرد که با رفتنش هم این راه ادامه خواهد داشت.

جادری گفت: تفکرات آيت الله هاشمی مهمترین دلیل برای ثبات کشور بود و با اندیشه های خود موازنه مثبتی را در داخل کشور و در حوزه سیاست خارجی ایجاد کرده بود و به طور حتم به مرور به اثرات فقدان این شخصیت پی خواهیم برد.

وي افزود: او مقتدای خود را امام امت (ره) قرار داده بود و قبل از امام هم امیر کبیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده بود و گفتمان اعتدال را مهمترین عنصر برای موفقیت نظام می دانست.

استاندار هرمزگان گفت: آيت الله هاشمی متعلق به یک گروه، حزب، جریان و دسته نبود بلکه الگویی برای همه تشکیلات بود و مردم قدر شناس کشورمان هم در سوگ ارتحال ایشان سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: آيت الله هاشمی تکیه گاه مهمی برای نظام بود و در صحنه های حساس کشور با راهکارهای مدبرانه اش مشکلات را از سر راه بر می داشت.

جادری گفت: فکر و اندیشه آيت الله هاشمی سرلوحه کار ما خواهد بود و اگر خودش رییس جمهور نیست اما رییس جمهور مورد اعتماد او را در کشور داریم و اگر خودش در مجلس نیست نمایندگان همفکرش در مجلس حضور دارند.برچسب ها : منطقه آزاد قشم
آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.