شنبه 29 مهر 1396

آخرین اخبار

انعقاد تفاهم نامه همكاری بین شركت خدمات هوایی پیام و سازمان شیلات ایران

انعقاد تفاهم نامه همكاری بین شركت خدمات هوایی پیام و سازمان شیلات ایران
تفاهم نامه همکاری در خصوص صادرات محصولات شیلاتی از فرودگاه پیام به کشورهای حوزه آسیای میانه بین شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام و سازمان شیلات ایران منعقد شد.

به گزارش فرینا، در راستای اهداف سند چشم انداز و اقتصاد مقاومتی و در جهت بهره مندی و استفاده از ظرفیت های قانونی منطقه ویژه اقتصادی پیام این تفاهم نامه برای توسعه صادرات محصولات شیلاتی فی مابین شرکت  پیام به نمایندگی دکتر زرندی مدیر عامل مجموعه پیام و دکتر صالحی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران منعقد شد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به اهمیت همکاری های مشترک اقتصادی فرودگاه پیام و سازمان شیلات ایران گفت: با توجه نزدیکی  منطقه ویژه اقتصادی به مراکز اقتصادی و صنعتی و کشاورزی و وجود فرودگاه بین المللی می تواند بستر بسیار مناسبی جهت رشد صادارت محصولات آبزی و شیلاتی در سطح استان و کشور باشد.

سعید رزندی افزود: منطقه ویژه اقتصادی پیام آمادگی ایجاد فضایی مناسب جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه احداث سردخانه زیر صفر برای  صادرات محصولات شیلاتی را دارد .

در این نشست رئیس سازمان شیلات ایران نیز ضمن اظهار تمایل جهت همکاری بین سازمان شیلات و فرودگاه پیام گفت: فرودگاه بین المللی پیام با توجه به دارا بودن پتانسیل های مناسب جهت صادرات محصولات شیلاتی و به خصوص صادرات آبزیان تازه به کشور های حوزه آسیای میانه می تواند بستر و گزینه مناسبی جهت صادارت محصولات  شیلاتی کشور باشد.

حسن صالحی با اشاره به ایجاد شهرک شیلاتی و کشاورزی در منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود: این منطقه ویژه به لحاظ وجود فرودگاه بین‌المللی مناسب ‌ترین مکان جهت هاب ارسال محصولات کشاورزی و شیلات ایران به کشورهای منطقه اوراسیا است.


برچسب ها : منطقه ویژه پیام
آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.