شنبه 29 مهر 1396

آخرین اخبار

بازدید سرمایه گذاران یونانی از منطقه ویژه بوشهر

بازدید سرمایه گذاران یونانی از منطقه ویژه بوشهر
هیأتی از سرمایه گذاران یونانی با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از ظرفیت های این منطقه ویژه بازدید کردند.

به گزارش فرینا، حسین نامور گفت: سرمایه گذارانی که در منطقه ویژه میزبان آنها هستیم از کشور یونان و ایتالیا هستند که برای بررسی و شناسایی ظرفیت ها و قابلیت های صنعتی و تولیدی چند واحد تولیدی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید و به منظور شناخت توانمندی ها، قابلیت ها و ظرفتیت های صادراتی و وارداتی، از این مجموعه اقتصادی دیدن کردند.

نامور بررسی امکانات موجود و ظرفیت های بالقوه برای تولید کالاهای صادراتی به ویژه برای کشورهای حاشیه خلیج فارس و دریای عمان، انتقال تکنولوژی از کشورهای اروپایی و استقرار شرکت های خارجی در استان، استقرار واحدهای تولیدی برای تأمین کالاهای مورد نیاز بازارهای صادراتی و ارائه قسمتی از آن کالاها در مجتمع های فروش مستقر در مرزهای ایران را از جمله اهداف سفر هیات اقتصادی یونان به استان بوشهر است.

وی با اشاره به اینکه یکی از شرایط خوبی که برای استان بوشهر در سال های اخیر محقق شده است، ایجاد مناطق ویژه اقتصادی است افزود: با توجه به ظرفیت های توسعه ای این استان، حضور سرمایه گذاران خارجی و بهره گیری از این فرصت ها گامی در جهت توسعه استان قلمداد می شود که امیدواریم در مجموعه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر این مهم تحقق یابد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر سهولت سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را از دیگر مزیت‌های این منطقه عنوان کرد و گفت: سرمایه‌گذاران یونانی از فرصت‌های بدست آمده نهایت استفاده را خواهند کرد چرا که این منطقه دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار بالایی برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف است.

نامور با تأکید بر اینکه سرمایه‌گذاران به دنبال یافتن سرمایه‌گذاری برای سود و رونق اقتصادی بیشتر هستند، افزود: ما اعتقاد داریم فضای حال حاضر منطقه ویژه اقتصادی بوشهر آماده سرمایه‌گذاری برای تولید با منافع بهتر نسبت به سایر مناطق است.

وی با اشاره به اینکه اولویت های سرمایه گذاری این منطقه در چارچوب شرایط زون بندی شده این مجموعه و توسط یک تیم کارشناسی صورت گرفته، گفت: در هر مرحله از سرمایه گذاری حاضر هستیم شرایط قانونی را به گونه ای که سرمایه گذاران بیشتر به آن راغب هستند آماده نمائیم و تمام تلاش این مجموعه بر تسهیل سرمایه گذاری برای ایجاد واحدهای صنعتی و تولیدی در این منطقه است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در پایان افزود: با توجه به بازدید صورت گرفته انتظار می رود در آینده شاهد تحولات و سرمایه گذاری خوب این گروه در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر باشیم.


 

برچسب ها : منطقه ویژه بوشهر
آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.