شنبه 25 آذر 1396

آخرین اخبار

بازدید استاندار البرز از منطقه ویژه پیام

بازدید استاندار البرز از منطقه ویژه پیام
استاندار البرز با اشاره به ظرفیت های مختلف منطقه ویژه اقتصادی خدمات هوایی پیام گفت: این منطقه فرصت خوبی برای اشتغالزایی دارد.

به گزارش فرینا، محمدعلی نجفی در بازدید از فرودگاه پیام با اشاره به اینکه باید در مناطق آزاد همکاری دوجانبه ای با استان ها صورت گیرد، افزود: بدون شک باید این منطقه از نظر اقتصادی تقویت شود؛ استفاده از ظرفیت بخش خصوصی زمینه تحقق اهداف عالی و مد نظر را بیش از گذشته میسر می سازد.

نجفی گفت: ساکنان البرز باید در جریان ظرفیت های این مجموعه قرار گیرند، همچنین با توجه به پتانسیل های ارزشمند پیام، درصدد بهره مندی هر چه بیشتر از این مجموعه هستیم.

وی بابیان اینکه نرخ بیکاری در البرز نگران کننده است افزود: منطقه ویژه پیام می تواند بسترهای خوبی برای ایجاد اشتغال پایدار فراهم کند.

استاندار البرز گفت: این منطقه فرصت بزرگی برای استان و کشور محسوب می شود، همچنین برای مسافربری کردن این مجموعه باید زیرساخت های لازم صورت گیرد.

نجفی افزود: چالش هایی در منطقه برای مسافربری کردن پیام وجود دارد که با اهتمام ویژه ای درصد رفع آنها هستیم.

استاندار البرز در پایان گفت: رفع مشکلات بزرگراه شهید همت طی جلساتی با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بررسی و برطرف می شود و موانع موجود در مسیر رشد استان به مسئولان ملی ارائه و اعلام می شود.
 

برچسب ها : منطقه ویژه پیام
آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.