جمعه 03 آذر 1396

آخرین اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین بنیاد شهید و منطقه ویژه خلیج فارس

انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین بنیاد شهید و منطقه ویژه خلیج فارس
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی، صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در یک نشست صمیمی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش فرینا، محمدرضا پاکدامن، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس گفت: این اداره کل تعداد 671 نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر در مقطع های دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد جویای کسب و کار را دارا است. امید است که سال 1396 مزین به نام اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال و با یاری خداوند متعال در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری با محوریت انتقال و توسعه کسب و کار و موضوعیت جذب و بکارگیری فرزندان شهداء و ایثارگران بیکار در مقاطع مربوط با حوزه های کاری منطقه و شرکتهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی تفاهم نامه همکاری منعقد شد. انشاالله بتوانیم مشکلات عزیزان شاهد و ایثارگر فاقد شغل و درآمد مرتفع نمائیم .

در ادامه این نشست حسن خلج طهرانی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس نیز گفت: شهداء و ایثارگران بر گردن همه مسئولان حق دارند و باید در توسعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش و کوشش کنیم و از تمامی ظرفیتهایی که داریم نسبت به منظور ایجاد واحدهای کسب و کار، اختصاص و اعلام سهمیه 25% ایثارگران در شرکتهای مستقر در منطقه ویژه حمایت از افراد واجد شرایط بیکار و اشتغال فرزندان و خانواده شهداء و ایثارگران که فاقد شغل هستند جهت جذب شدن و استخدام تلاش خواهم کرد و این عزیزان با دوره های تخصصی بر مبنای نیاز سنجی صورت گرفته از سوی منطقه ویژه و شرکتهای مستقر در منطقه ویژه برای جامعه ایثارگری اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.

و اعتبار این تفاهمنامه به مدت 2 سال است.


آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.