شنبه 28 بهمن 1396

آخرین اخبار

300واحد مسکونی در منطقه آزاد اروند به سامانه خورشیدی مجهز می‌شوند

300واحد مسکونی در منطقه آزاد اروند به سامانه خورشیدی مجهز می‌شوند
مدیر توسعه زیر ساخت های شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به صرفه بالای اقتصادی سامانه های خورشیدی و هماهنگي ايجاد شده ۳۰۰ واحد مسکونی در این منطقه به صورت آزمایشی به این سیستم مجهز می‌شوند.

به گزارش فرینا، مجید رحیمی اظهار داشت: در راستای طرح ایجاد سامانه هاي خورشیدی برای خانواده های کم بضاعت و تحت پوشش، طی جلسه امروز روساى محترم كميته امداد و بهزيستى آبادان و خرمشهر و همچنين آموزش و پرورش برنامه ريزي عملياتى براى تامين اعتبار و شروع فرايند اجرایى واحدهای پایلوت این کار را ارايه نمودند و تقسیم کار بین ادارات مربوطه به انجام رسید.
مدیر توسعه زیر ساخت های شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد اروندگفت: تعامل و همكارى شكل گرفته با برق ناحيه جنوب و شركت توزيع استان كه عضو كميته راهبرى نيروى خورشيدى اروند نبز هستند ،ستودنى و موجب سرعت بخشيدن به كار شده است.
وى از مشاركت اتاق بازرگانى خرمشهر در آموزش و فرهنگ سازى اين پروژه و همچنين اقدامات صورت گرفته جهت جذب سرمايه گذار تقدير نمود.
رحیمی گفت: نقش سازمان منطقه آزاد اروند نیز در این حوزه نقشی حمایتی، تسهیل گر و فنی است و تلاش داریم از تمام ظرفيتهاى قانونى و حمايتى در اين راستا استفاده نماييم.
وی افزود: واحدى كه در خرداد ماه امسال  بر روی خانه هوشمند اروند  به صورت آزمایشی نصب شده ، در حال حاضر بدون هیچ مشکلی در حال تولید برق است.

برچسب ها : منطقه آزاد اروند
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.