پنجشنبه 28 دی 1396

آخرین اخبار

راه اندازی سامانه اینترنتی آزمون های دریانوردی در استان هرمزگان

راه اندازی سامانه اینترنتی آزمون های دریانوردی در استان هرمزگان
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از راه اندازی سامانه ثبت نام اینترنتی آزمون های دریانوردی و صدور حدود 4300 فقره شناسنامه دریانوردی طی سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش فرینا، مهدی نوفرستی گفت: از این پس متقاضیان شرکت در آزمون های دریانوردی می توانند بدون حضور در محل اداره استانداردهای آموزشی و گواهینامه های دریانوردی هرمزگان با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بندر شهید رجایی به آدرس shahidrajaeeport.pmo.ir نسبت به ثبت نام در آزمون ها اقدام نمایند.
نوفرستی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از چهار هزار و 96 نفر آزمون در این استان برگزار شده است، و با حذف دوره تطبیقی برای تمدید گواهینامه سمت های غیرکنوانسیونی هزینه های تمدید گواهینامه برای متقاضیان به طور محسوسی کاهش یافته است.
وی گفت: طی 9ماهه نخست سال جاری، 10 هزار و 882  فقره گواهینامه و چهار هزار و 294 فقره شناسنامه دریانوردی صادر شده است.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در پایان افزود: اداره استانداردهای آموزشی و گواهینامه های دریانوردی در استان به نمایندگی از سازمان بنادر و دریانوردی با هدف تسهیل فرآیندهای آموزشی، آزمون و صدور اسناد دریانوردان به صورت مستمر اقدام به بازنگری و بهبود فرآیندهای اجرایی خود می نماید.


 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.