ﺳﻪشنبه 26 دی 1396

آخرین اخبار

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای با منطقه ویژه انرژی پارس

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای با منطقه ویژه انرژی پارس
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای همکاری‌های مشترک امضا شد.

به گزارش فرینا، این تفاهم‌نامه برای همکاری مشترک میان سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس و دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای به منظور استفاده بهینه از پتانسیل‌ها، ظرفیت و توانایی علمی و پژوهشی دو طرف و اهداف کلان صنعت نفت منعقد شده است.
ابراهیم صالحی عمران سرپرست دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای در نشست امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به ظرفیت این دانشگاه در سراسر کشور گفت: تامین تکنیسین فنی مورد نیاز صنایع بالادستی و پائین دستی نفت از اهداف دانشگاه است.
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه نیز با عنوان اینکه مدت این تفاهم‌نامه یک سال خواهد بود گفت: هدف از تنظیم این تفاهم‌نامه ایجاد همفکری و همکاری در راستای گسترش و ارتقاء سطح تعاملات علمی و پژوهشی در بین دانشگاه و منطقه اقتصادی پارس به منظور رفع نیازهای علمی و پژوهشی و تبادل اطلاعات با در نظر گرفتن تجربه و تخصص دو طرف است.
حسین سلمانی با اشاره به موضوع تفاهم‌نامه و محور‌های همکاری افزود: تفاهم‌نامه مذکور در جهت بهره‌مند شدن طرفین از توان فکری و تجربی یکدیگر، توسعه همکاری‌های مشترک علمی، ایجاد زمینه‌های لازم و مناسب به منظور بهره‌مندی متقابل از ظرفیت‌های رسانه‌ای طرفین، مشاوره در‌خصوص تألیف و انتشار کتب و تولیدات علمی، پژوهشی و برقراری ارتباط مؤثر در قالب تعریف دوره‌های کارآموزی، کارورزی، و بازدیدهای علمی امضا شده است.


 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.