چهارشنبه 02 اسفند 1396

آخرین اخبار

به کارگیری ظرفیت‌های استانی برای راه‌اندازی منطقه ویژه گرمسار

به کارگیری ظرفیت‌های استانی برای راه‌اندازی منطقه ویژه گرمسار
استاندار سمنان با تأکید بر لزوم ارتقای اقتصادی و ایجاد توسعه پایدار گفت: ظرفیت‌های استانی برای راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به‌کارگیری شود.

به گزارش فرینا، سید شهاب‌الدین چاووشی در حاشیه سفر کوتاه خود به شهرستان گرمسار در جمع خبرنگاران افزود: راه گرمسار به فیروزکوه با سرعت در حال پیشروی است و تکمیل این پروژه نقش ویژه‌ای در حوزه ارتقای سطح گردشگری و بوم گردی دارد.

چاووشی با بیات اینکه پیگیری برای مسیرهایی که در حوزه استان تهران است در دستور کار قرار دارد گفت: بازدید از منطقه ویژه اقتصادی از دیگر برنامه‌های سفر به این شهرستان بود که می‌توان گفت منطقه ویژه اقتصادی ظرفیت خوبی برای ایجاد توسعه پایدار و تحولات عظیم در حوزه اقتصاد در این شهرستان و حتی در استان سمنان است.

استاندار سمنان با تأکید بر لزوم تکمیل این پروژه ادامه داد: از ظرفیت‌های استانی برای راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی و رفع مشکلات سرمایه‌گذاران در این پروژه استفاده شود.

چاووشی با اشاره به اینکه کانال ریلی یک اقدام مؤثر برای جذب سرمایه‌گذار به این منطقه است افزود: در پایان این سفر باید با همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی برای اولویت‌ها و ضرورت‌های استان برنامه‌هایی را ارائه کنیم.

وی گفت: گرمسار شهر نخبگان است و مراکز متعدد دانشگاهی ظرفیت‌هایی است که ما را در آینده توسعه شهرستانی و استانی امیدوار می‌کند.

استاندار سمنان جذب سرمایه گذران به پروژه‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی استان سمنان را یک رویکرد مهم و اساسی دانست و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی مسیر پیش روی سرمایه‌گذاران را در فرآیند اداری تسهیل کنند.

چاووشی گفت: مشارکت و فعالیت مردم نتیجه مطلوب‌تری از پروژه‌های اقتصادی حاصل می‌کند و باید این امر به‌صورت کامل به بخش خصوصی واگذار شود. 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.