چهارشنبه 02 اسفند 1396

آخرین اخبار

تردد بیش از 19 هزار مسافر هوایی در جزیره قشم

تردد بیش از 19 هزار مسافر هوایی در جزیره قشم
مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم گفت: طی شش روز پایانی دهه مبارک فجر (17 تا 22 بهمن) تعداد 19 هزار و 138 مسافر از طریق چند فرودگاه داخلی و یک فرودگاه خارجی (دبی) در این جزیره تردد کردند.

به گزارش فرینا، مجتبی شمس نژاد اعلام کرد: این میزان تردد هوایی طی مدت یاد شده در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رقمی معادل 16 هزار و 945 مسافر ورودی و خروجی با رشد بیش از 12 درصدی همراه بوده است.
او ادامه داد: مسافران ورودی و خروجی شش روز یاد شده در بهمن امسال با 80 فروند هواپیما در این جزیره تردد کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و 70 پرواز، 14.2 درصد رشد داشته است.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم با اشاره به مجموع 19هزار و 138 مسافری که از نقاط مختلف ایران و خارج (دبی) در این جزیره تردد کردند، افزود: 18 هزار و 196 نفر از مجموع مسافران یاد شده از فرودگاه های کشور وارد این جزیره شدند و یا از این جزیره خارج شدند و 942 نفر هم از طریق دو فرودگاه دبی و قشم در این جزیره تردد کردند.
علاقه‌مندان گردشگری در جزیره قشم می توانند از سه مسیر هوایی (فرودگاه بین المللی قشم)، زمینی (با وسایل نقلیه شخصی و عمومی از اسکله پهل به لافت توسط شناورهای لندینگ کرافت) و دریایی (اسکله شهید حقانی بندرعباس به اسکله شهید ذاکری) وارد این جزیره زیبا در جنوب ایران شوند.

میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.