پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران

تاریخ: 19 دی 1395

آموزش هتلداران قشم در حوزه تهدیدات اینترنتی

به گزارش فرینا، عبدالجواد کمالی گفت: آشنایی با جرایم و تهدیدات اینترنت اشتراکی در هتل ها و همچنین جرایم بانکداری الکترونیکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این دوره آموزشی بود.

وی افزود: این دوره آموزشی توسط سروان حسن رونق رییس پلیس فتا شهرستان قشم با هدف بالابردن سطح آگاهی فعالان گردشگری مدیریت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم مباحث مرتبط با جرایم و تهدیدات اینترنت اشتراکی در هتل ها و شرح جرایم بانکداری الکترونیکی و به طور کلی ارایه تهدیدات فضای مجازی در این دوره آموزشی برای مخاطبان تشریح شد.

وی ادامه داد: این دوره آموزشی قرار است برای سفره خانه داران و دیگر بخش های تاسیسات گردشگری در جزیره قشم هم برگزار شود.

جزیره قشم به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس از ظرفیت های فراوان در صنعت گردشگری برخوردار است که طولانی ترین غار نمکی جهان، جنگل های دریایی حرا، خلیج دلفین ها، جزایر ناز، دره ستاره ها، تنگه چاهکوه، دره تندیس ها، غارهای خوربس، سواحل زیبا، طیف وسیع خاک های رنگی هرمز، ماسه های نقره ای و طلایی در قشم و هنگام، چاه های تلا و بادگیرهای زیبای لافت، قلاع دروه صفویه (پرتغالی ها)، موزه ژئوپارک، آهوان زیبای جبیر در هنگام و هرمز، پرندگان زیبا و دهها ظرفیت دیگر از جمله آنهاست. 

روتیتر
نوع موضوع: خبر
نوع خبر: تولیدی
عکاس