تعداد یافته ها 1955 مورد

تسهیل در جذب سرمایه گذاری، اولویت برنامه های 99 منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام اولویت برنامه ریزی و تدوین بودجه در سال 1399 را با رویکرد تسهیل در امور جذب سرمایه گذاری در این منطقه دانست و گفت: بودجه سال آتی با رویکرد بهبود فضای کسب و کار و حذف فرآیندها و هزینه های غیرضروری تدوین شده است.

الحاق 40 هکتار از اراضی استحصالی بنادر و دریانوردی استان گیلان

40 هکتار به مجموع زمین های حوزه بندری منطقه آزاد انزلی که علاوه بر امکان ارائه خدمات بندری و ترانزیتی از قابلیت بهره برداری در زمینه فرآوری کالا نیز برخوردار است، اضافه شد.

حفظ حریم سواحل یک وظیفه ملی است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از حفظ حریم سواحل به عنوان وظیفه ای همگانی و ملی نام برد.

تخصیص 70 میلیارد ریال اعتبار برای دفع آب های سطحی شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از اقدامات دردست اجرای دو طرح دفع آب های سطحی شهر قشم به سمت دریا با بیش از 70 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

ارائه 500 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب بندر تاریخی لافت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برپایی نمایشگاه کتاب در بندر تاریخی لافت به همت دفتر انجمن قرآن و عترت خبر داد.

معافیت مالیاتی ۲۰ ساله؛ مهمترین مشوق جذب سرمایه گذار در مناطق آزاد کشور

به استناد ماده 13 اصلاحی قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی؛ اشخاص حقیقی و حقوقی که در منطقه به انواع فعالیتهای اقتصادی اشتغال دارند، نسبت به هر نوع فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد از تاریخ بهره برداری مندرج در مجوز به مدت بیست سال از پرداخت مالیات بر درآمد و دارایی موضوع قانون مالیات های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهند بود.

فقط مناطق آزاد برای معافیت مالیاتی اضافه‌اند!؟

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در واکنش به جریان اصلاح و حذف معافیت‌های مالیاتی در این مناطق گفت: چرا باید در شرایط موجود با حذف مشوق‌ها، سرمایه‌گذاران را فراری داده و به سمت فرش قرمزی که چند کیلومتر آن طرف‌تر برای آنها پهن شده سوق دهیم، آیا در بین این همه استثناء و معافیت از مالیات فقط باید مناطق آزاد حذف شوند؟

صادرات 120 میلیارد دلاری از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق‌ آزاد و ویژه اقتصادی گفت: حدود 120 میلیارد دلار صادرات در شش سال عمر دولت های یازدهم و دوازدهم، از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به کشورهای جهان داشتیم. 

مدیران مناطق آزاد برنامه ریزی ویژه‌ای برای افزایش صادرات انجام دهند/ تصویب صورت‌های مالی سال ۹۷ سازمان‌های مناطق آزاد اروند، انزلی، ارس، کیش، قشم و ماکو

جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

منطقه آزاد مغری نقطه همکاری استراتژیک ارمنستان و ایران

ایجاد منطقه آزاد اقتصادی در مغری برای هر دو کشور ارمنستان و ایران حائز اهمیت است، زیرا در مرز ایران قرار دارد و این به‌عنوان انگیزه دیگری برای تشدید روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور و در نتیجه تقویت همکاری‌های موجود خواهد بود.

آخرین اخبار آرشیو