شنبه 4 اسفند 1397

انزلي

خلق مزیت های رقابتی در منطقه آزاد انزلی به منظور توسعه مبادلات تجاری با کشورهای حاشیه خزر و اوراسیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در مراسم رونمایی از کتاب مجموعه قوانین و مقررات تجاری اوراسیا و نشست با هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران و اتاق مشترک ایران و روسیه به تجزیه و تحلیل الزامات توسعه روابط ایران با روسیه و کشورهای حاشیه خزر پرداخت.

امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان فنی حرفه ای کشور در تهران به امضاء رسید.

تحولات خوب و گسترده ای را در منطقه آزاد انزلی ظرف سالهای اخیر شاهد هستیم

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی در مسیر توسعه که از شبکه استانی باران با حضور رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: علی رغم موانع موجود، ظرف سالهای اخیر تحولات بسیار خوبی را در منطقه آزاد انزلی شاهد هستیم.

اختصاص یک درصد از درآمد سالیانه منطقه آزاد انزلی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: اختصاص یک درصد از درآمد سالیانه منطقه آزاد انزلی به کمیته امداد امام خمینی(ره) برای امور نیازمندان یکی از حمایت‌های ویژه و اثرگذار این منطقه است.

توسعه همکاری های رسانه ای در راستای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت صوتی و تصویری سروش با رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و در خصوص توسعه همکاریها، هم افزایی ظرفیت ها و تولیدات مشترک رسانه ای و تلویزیونی جهت معرفی توانمندیها و عملکرد سازمان به منظور رشد حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی و تحقق چشم انداز این منطقه به گفتگو پرداختند.

صدور ۱۵۸۸ مجوز فعالیت اقتصادی در نه ماهه سال ۹۷ در منطقه آزاد انزلی

از ابتدای فروردین تا پایان آذر ماه سال جاری تعداد ۱۵۸۸ مجوز فعالیت اقتصادی از سوی معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان برای فعالین اقتصادی محدوده منطقه صادره شده و لازم به ذکر اشت است که در نه ماهه مشابه سال گذشته ۱۵۷۲ مجوز فعالیت اقتصادی ارائه شده بود.

تحقق ۷۲۶۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری در نه ماه امسال در منطقه آزاد انزلی

در نه ماهه سال جاری میزان تحقق طرح های سرمایه گذاری در این منطقه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۸ درصدی داشته است.

11 / زیرساخت های ایجاد شده در منطقه آزاد انزلی فرصت های شغلی مناسبی ایجاد کرده است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی گفت:زیر ساخت های ایجاد شده و سرمایه گذاری صورت گرفته در منطقه آزاد انزلی فرصت های شغلی مناسبی را ایجاد کرده است.

10 / منطقه آزاد انزلی ترکیبی از افکار و ایده های پویا و عملکرد درخشان است

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بازدید از منطقه آزاد انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی ترکیبی از افکار و ایده های پویا و عملکرد درخشان است.

منطقه آزاد انزلی، اقیانوس آبی و ارزش‌آفرینی نوآورانه

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویزه اقتصادی، چند روز پیش همراه با اعضای فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی و معاونان دبیرخانه شورای‌عالی از منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.
31 - 40 of 582

آخرین اخبار آرشیو