دوشنبه 19 آذر 1397

انزلي

استقبال از فرصت ها و طرح های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۸

فرصت ها و طرح های سرمایه گذاری این منطقه با استقبال شرکت کنندگان و بازدید کنندگان حاضر در دهمین نمایشگاه معرفی فرصت ‌های سرمایه گذاری و پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کشور(Kish Invex ۲۰۱۸) مواجه شد.

نخستین جشنواره شعر، داستان و خوشنویسی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود

مدیر فرهنگی، هنری و آموزشی سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: همزمان با آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی و به منظور نکوداشت چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی اولین جشنواره شعر، داستان و خوشنویسی منطقه آزاد انزلی با نام "رویش" از سوی این سازمان برگزار می شود .

موفقیت مجدد شرکت نوین بافان پرنگ منطقه آزاد انزلی

در مراسم روز ملی صادرات کشور که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، و سرپرست و وزیر پیشین صنعت معدن تجارت، بهمراه جمع کثیری از صادر کنندگان در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد شرکت نوین بافان پرنگ منطقه آزاد انزلی برای چهارمین بار صادر کننده نمونه ملی پوشاک ایران شد.

معرفی توانمندی های منطقه آزاد انزلی در کیش اینوکس 2018

سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در نمایشگاه کیش اینوکس 2018 ، ظرفیت ها و توانمندی ها خود را ارائه خواهد داد.

اقدامات ارزشمند منطقه آزاد انزلی در تکمیل زیرساخت ها

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور با رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار و پیرامون توسعه همکاریهای مشترک با بهره مندی از ظرفیت ها و زیرساختهای این منطقه تبادل نظر کردند.

تور جهانی کاسپین کاپ قهرمان خود را شناخت

تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین که از روز سه شنبه ۲۴ مهر با شرکت ۲۴ تیم از ۱۱ کشور در مجموعه ورزش های ساحلی سیروس قایقران در منطقه آزاد انزلی آغاز شده بود با قهرمانی تیم قزاقستان به پایان رسید.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

هم افزایی ورزش و گردشگری در راستای توسعه اقتصادی منطقه آزاد انزلی

یکی از مهم ترین شاخصه های گردشگری بهره گیری از ظرفیت های ورزشی و توریسم ورزشی است و منطقه آزاد انزلی با بهره مندی از مواهب طبیعی و ایجاد زیر ساخت های مناسب در حوزه گردشگری و ورزش های ساحلی و آبی به عنوان یکی از مراکز اصلی توریسم ورزش در سطح کشور معرفی شده است. این منطقه تا کنون با میزبانی از ۱۰۰ رویداد ورزشی در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی در چهار سال گذشته، رشد مناسبی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته است.

تیم قزاقستان قهرمان تور جهانی والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی "کاسپین کاپ"شد

در روز پایانی رقابت های سومین مرحله تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین که به میزبانی منطقه آزاد انزلی و با حضور رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مصطفی سالاری استاندار گیلان، رییس فدراسیون والیبال، جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ناظران فدراسیون جهانی والیبال، مدیران هیات های ورزشی گیلان و علاقه مندان به این رشته برگزار شد تیم "قزاقستان یک" به دلیل مصدومیت بازیکن تیم ایران و انصراف در فینال رقابت ها به مقام قهرمانی رسید.

بازنده جنگ تجاری کیست؟

سازمان تجارت جهانی(WTO)سازمانی بین المللی است که قوانین جهانی تجارت را تنظیم می کند. این سازمان به منظور دستیابی به توسعه پایدار و بهره برداری بهینه از منابع جهانی، ارتقا سطح زندگی و افزایش سهم کشورهای در حال توسعه و کمتر توسعه یافته از رشد تجارت بین المللی، در سال ۱۹۹۵ میلادی تشکیل شد و از سال ۲۰۰۰ میلادی رشد و توسعه یافته است.
31 - 40 of 520

آخرین اخبار آرشیو