شنبه 4 خرداد 1398

انزلي

ورود ۹۴۰ هزار گردشگر به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی در نوروز امسال

از ۲۶ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۷ فروردین سال جاری تعداد ۹۴۰ هزار نفر از گردشگران نوروزی، منطقه آزاد انزلی را برای سفر انتخاب کرده و با ورود این تعداد از گردشگران به فاز تجارت و گردشگری، در مقایسه با ۷۷۶هزار و ۷۳۳ گردشگری که در مدت مشابه سال گذشته از این منطقه بازدید کردند بیانگر رشد ۱۲ درصدی ورود گردشگر به این منطقه است.

بازید رییس کل گمرک ج.ا.ایران از زیرساخت های بندری و تجاری منطقه آزاد انزلی

مهدی میراشرفی رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران به همراه رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از زیرساخت های بندری، تجاری و صنعتی این منطقه بازدید و در راستای تسهیل امور گمرکی و توسعه صادرات گفت و گو کردند.

نوروز بازار، نمایشگاهی از تنوع فرهنگی بازارهای گیلان زمین

در چهارمین جشنواره ترنم بهار این منطقه نوروز بازار، نمایشگاهی از فرهنگ بازارهای گیلان زمین است که به عنوان بخش مهمی از جشنواره در فاز تجارت و گردشگری منطقه، صنایع دستی، سوغات و غذاهای محلی نقاط مختلف گیلان در آن عرضه می شود.

ارسال نخستین محموله کمک های اهدائی و اقلام مورد نیاز استانهای سیل زده

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اظهار تأسف نسبت به از دست دادن تعدادی از هموطنان عزیزمان در پی سیل های روزهای اخیر و خسارات به وجود آمده، از اقدامات و همراهی سازمان متبوع خود در یاری به استانهای آسیب دیده از سیل خبر داد.

ورود 250هزار گردشگر به منطقه آزاد انزلی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی از ورود حدود 250 هزار گردشگر و افزایش 10 درصدی اقامت گردشگران در هتل‌ها و اماکن اقامتی این منطقه در دور اول سفرهای نوروزی خبرداد.

افزایش ده درصدی اقامت گردشگران در هتل‌ها و اماکن اقامتی منطقه آزاد انزلی

در دور اول سفرهای نوروزی 98 فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی میزبان حدود 250 هزار گردشگر بوده است.

تحولات ارزشمندی طی بازه زمانی کوتاه در تمامی زمینه ها در منطقه آزاد انزلی ایجاد شده است

محمود واعظی رییس دفتر ریاست محترم جمهور به همراه رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، اعضای هیات مدیره، مدیران و معاونین سازمان از زیر ساخت های بندری، عمرانی، تجاری و گردشگری این منطقه بازدید کردند.

طرح جامع منطقه آزاد انزلی تصویب شد

در جلسه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور که به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، طرح جامع منطقه آزاد انزلی به تصویب رسید.

استمرار تحقق اقتصاد مقاومتی بر محور رونق تولید و ایجاد اشتغال

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پیامی فرارسیدن نوروز باستانی سال ۱۳۹۸ و همزمانی سال نو را با ولادت حضرت علی(ع) تبریک گفت.
31 - 40 of 642

آخرین اخبار آرشیو