پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398

اخبار مناطق آزاد

آمادگی کامل بندر چابهار برای پذیرش انواع کالا و کشتی در سال جاری

 آمادگی کامل برای پذیرش انواع کالا و کشتی در بندر چابهار وجود داشته و هیچ محدودیتی برای پهلودهی شناورها و تخلیه انواع کالاها در بندر چابهار وجود ندارد . 

بندر چابهار؛ زمینه ساز تحقق "رونق تولید"، اشتغال زایی و شکوفایی اقتصادی است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و پیرامون مواردی از قبیل جذب سرمایه‌گذار، برنامه ریزی برای توسعه بندر چابهار و تشکیل کارگروهی تخصصی برای توسعه بازرگانی گفتگو کردند .

شروع فعالیت شورای جوانان منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در جشن میلاد حضرت علی‌اکبر و روز جوان، گفت: شورای جوانان منطقه آزاد چابهار فعالیت خود را با برگزاری جشن روز جوان آغاز کرده است، که این شورا با تشکیل کارگروه‌های مختلف و کمیته‌های تخصصی فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

لزوم تامین نیازهای اساسی بانوان در مناطق آسیب دیده حادثه سیلاب های اخیر

دستیار ویژه مدیرعامل در امور بانوان سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در شرایط بحرانی ناشی از سیلاب های اخیر باید نیازهای اساسی زنان شناسایی و تأمین شده و همچنین فضا برای استفاده و به کارگیری توانمندی های آنها فراهم شود.

بررسی وضعیت جاده آبادان ـ ماهشهر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با حضور در جاده آبادان ـ ماهشهر وضعیت آب گرفتگی این جاده را بررسی کرد.

آغاز عملیات تخلیه و بارگیری دومین کشتی لاینر کانتینری در بندر چابهار

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: دومین کشتی لاینر کانتینری از ابتدای سال جاری از مبدا بنادر هندوستان وارد چابهار شد و عملیات تخلیه و بارگیری آن در حال انجام است .

7 سد آبخیزداری طی سه ماه آینده در ماکو به بهره برداری می رسد

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ماکو گفت: هفت سد آبخیزداری طی سه ماه آینده در این شهرستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

گرامیداشت روز ارتش در جزیره کیش

مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نیرو‌های مسلح کیش در پایگاه پدافند هوایی این جزیره برگزار شد. 
21 - 30 of 644

آخرین اخبار آرشیو