اخبار مناطق آزاد

ریتم تند توسعه در جزیره قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدیدهای مداوم هفتگی خود از چندین پروژه عمرانی بازدید کرد.

بهره برداری از سالن ترانزیت فرودگاه بین‌المللی چابهار ـ کنارک در آینده نزدیک

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار گفت: پروژه بهسازی سالن ترانزیت فرودگاه بین‌المللی کنارک ـ چابهار تکمیل و به زودی بهره برداری خواهد شد.

آغاز دومین مرحله از آسفالت پروژه معابر امیرآباد

معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند از آغاز دومین مرحله از آسفالت پروژه بهسازی معابر امیرآباد پس از تکمیل کلیه ی زیرساخت های لازم شهری خبر داد.

بازدید وزرای کشور و راه و شهرسازی از مرز شلمچه

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به همراه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به منظور بازدید از مرز بین المللی شلمچه وارد منطقه آزاد اروند شدند.

تسهیل امور تجاری و رویه های گمرکی اروند در حال پیگیری است

مشاور قائم مقام وزیر صمت گفت: تسهیل امور تجاری و رویه های گمرکی منطقه آزاد اروند و سایر مناطق آزاد در حال پیگیری است.

ورود دومین محموله دام زنده از مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

در راستای افزایش حمل و نقل ترکیبی کالا، بیست و پنجمین (25) کشتی ای که در مسیر کریدور چین، قزاقستان، ایران اقدام به ترانزیت کالا نمود، به صورت همزمان علاوه بر ۲۱ کانتینر حامل کالاهای اساسی و مواد اولیه واحدهای تولیدی از مسیر این کریدور، قفس های کانتینری حمل دام زنده را در مجتمع بندری کاسپین تخلیه نمود.

ایجاد اولین کارخانه تولید خودرو سواری استان گیلان در منطقه آزاد انزلی

در نشستی که با حضور رضا مسرور سپرست سازمان و مهندس وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیر صنایع سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد، پس از بررسی درخواست، سوابق و توانمندی های شرکت مزبور، مقرر شد نخستین واحد مونتاژ و تولید خودرو سواری در استان گیلان در این منطقه احداث شود.

سیاست سازمان منطقه آزاد کیش بسط و گسترش استاندارد است

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: بسط و گسترش استاندارد و ارتقاء آن به جایگاه مطلوب از سیاستها و رویکردهای این سازمان است.

جهش بزرگ در حوزه کشاورزی ارس / گلخانه ارس در میان 10 گلخانه برتر دنیا

ارس امروز بزرگترین و مدرن ترین گلخانه شیشه ای و هیدروپونیک ایران و غرب آسیا را داراست. امروز تکنولوژی ساخت گلخانه های شیشه ای هیدروپونیک به همت محتمع گلخانه ای منطقه آزاد ارس، بومی شده تا جایی که می تواند در تکنولوژی با اسپانیا برابری کند.
21 - 30 of 546

آخرین اخبار آرشیو