اخبار مناطق آزاد

جزیره کیش میزبان بزرگترين رویداد دریایی ایران

بزرگترین نمایشگاه دریانوردی و صنایع دریایی ایران، دوم تا پنجم دی سال جاری در جزیره کیش برگزار می‎شود.

ثبت و پاسخگویی به شکایات مردمی با سامانه ۱۹۵

سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات مردمی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با شماره 195 در خدمت عموم مردم در منطقه آزاد اروند است.

هیچ گونه کمبودی در اقلام مصرفی اربعین حسینی نداشته ایم

رئیس کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به مراسم اربعین و افزایش جمعیت منطقه، هیچ گونه کمبودی تا کنون در اقلام مصرفی نداشته ایم.

توسعه همه جانبه بندر چابهار با همگرایی مقامات بومی و ملی

در زمان جنگ، بندر چابهار با اسکله های نصب سریع راه اندازی و عملیاتی شد. برای بهره گیری از همه ظرفیت های بندر چابهار لازم است همگرایی کامل بین مقامات کشوری و بومی برای طرح توسعه چابهار بوجود آید؛ چراکه این بندر یک سرمایه ملی محسوب می شود.

دو ملت ایران و عراق تکمیل کننده یکدیگر هستند

استاندار بصره عراق گفت: خروج نزدیک به یک میلیون زائر از مرز شلمچه به سمت کشورعراق، پیام روشنی برای جهان است که دو ملت ایران و عراق تکمیل کننده یکدیگر هستند.

رشد چشمگیر اشتغال در منطقه آزاد ارس

نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منطقه آزاد ارس عملکرد مطلوبی در بخش اشتغال داشته، گفت: تا قبل از ایجاد منطقه آزاد ارس میزان اشتغال در این منطقه 10هزار نفر بود و با شکل گیری منطقه آزاد تعداد بیمه های کارگری منطقه در سازمان تامین اجتماعی به 19 هزار پرونده رسیده است.

صندوق پروژه در منطقه آزاد اروند راه اندازی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صندوق پروژه با هدف افزایش مشارکت های مردمی در منطقه آزاد اروند راه اندازی می شود.

تراز تجاری منطقه آزاد اروند مثبت است

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: هم اکنون در باثبات‌ترین دوران به سر می‌بریم؛ تراز تجاری ما مثبت و سابقه صادراتی بالا است.

ترانزیت هوایی به توسعه چابهار ، شتاب می دهد

چابهار به عنوان دروازه ترانزیت شرق ایران شناخته می‌شود؛ این منطقه متناسب با زیرساخت‌هایی که در طول سواحل مکران در حال اجراست، در مسیر راهبردهای اصلی خود حرکت می کند. عمده‌ترین چشم اندازهای اقتصادی این منطقه، استقرار صنایع استراتژیک همچون فولاد و پتروشیمی با ظرفیت تولید بیش از ۲۰میلیون تن در سال است و انتظار می‌رود بخشی از این صنایع همزمان با رسیدن گاز به چابهار ، سرعت و پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشند.

برگزاری شورای اداری مدیران هسته های گزینش سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی

جلسه شورای اداری مدیران هسته های گزینش سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی به میزبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) صبح امروز برگزار شد.
41 - 50 of 546

آخرین اخبار آرشیو