جمعه 3 خرداد 1398

اخبار مناطق ويژه اقتصادي

برگزاری دهمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه و عمران دوغارون

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه و عمران دوغارون برگزار شد.

انعقاد 226 قرارداد سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: 226 مورد قرارداد سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی طی 2 سال گذشته در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز صورت گرفته است.

تهیه ۱۵۰ دستگاه کانکس اسکان اضطراری برای سیل زدگان خوزستان

رئیس شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، گفت: شرکت های پتروشیمی مستقر در این منطقه، در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و در ادامه کمک های خود به سیل زدگان استان خوزستان، تهیه تعداد ۱۵۰ دستگاه کانکس برای اسکان اضطراری به مناطق سیل زده را در دستور کار خود قرار دادند.

هیچ اسکله‌ای خالی نیست؛ صادرات و واردات در جریان است

کشتیرانی و حمل و نقل دریایی همیشه در تیررس تحریم بوده است. برجام فرصتی بود تا فعالیت خطوط بزرگ کشتیرانی و بنادر ایران از سر گرفته شود.

اختصاص 37میلیاردریال اعتبار برای اجرای هفت طرح عمرانی در ماهشهر

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: برای اجرای هفت طرح عمرانی در بخش های مختلف در شهرستان ماهشهر 37 میلیارد ریال اعتبار از سوی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اختصاص یافت.

افتتاح و کلنگ زنی چند طرح عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

هفت طرح عمرانی که پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به مردم شهرستان ماهشهر اهدا کرده‌اند با حضور استاندار خوزستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

هدایت بخشی از کشتی های کالاهای اساسی به بنادر شهید رجایی و چابهار

در نشست مشترک با نمایندگان وزاری اقتصادی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، تمهیدات لازم برای تسریع در روند خروج کالاهای اساسی اتخاذ شد.

بازدید رئیس سازمان توسعه تجارت و گردشگری ایران و پاکستان از منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی

رئیس سازمان توسعه تجارت و گردشگری ایران و پاکستان به منظور آشنایی با مزایای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی از این منطقه ویژه اقتصادی بازدید کرد. 

اعلام آمادگی چینی ها برای سرمایه گذاری در هرمزگان

استان هرمزگان در جنوب ایران یکی مناطق مهم و راهبردی کشور است که به دلیل مجاورت با خلیج فارس و دریای عمان و بهره مندی از ذخایر نفت و گاز و وجود پالایشگاه های بزرگ، جاذبه اقتصادی مهمی جهت حضور و جذب سرمایه گذاران است.

ورود نخستین کامیون‌های دارای نوبت اینترنتی به منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: نخستین کامیون‌هایی که از طریق سامانه نوبت‌دهی اینترنتی اقدام به دریافت نوبت کرده بودند، وارد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون شدند.
11 - 20 of 6736

آخرین اخبار آرشیو