اخبار مناطق ويژه اقتصادي

نیاز ۴ هزار میلیارد ریالی برای تکمیل صنایع کوچک خراسان شمالی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خراسان شمالی گفت: برای تکمیل برخی از طرح های صنایع کوچک در استان، دست کم به چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

راه اندازی کارخانه آلومینیوم جنوب روند توسعه استان فارس را تسریع می‌کند

معاون اول رییس جمهور بر ضرورت تکمیل طرح‌های مهم نیمه تمام در کشور تا پایان دوره ریاست جمهوری دکتر روحانی تاکید کرد و گفت: درحال حاضر یک دوره دو ساله از دولت دوازدهم پیش رو باقی مانده و تعداد زیادی طرح‌های نیمه تمام در کشور وجود دارد که باید تلاش کنیم با برطرف کردن موانع پیش روی اتمام طرح‌های نیمه تمامی که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردارند، این طرح‌های مهم و تاثیر گذار تا پایان عمر دولت دوازدهم به نتیجه برسند.

راه‌اندازی طرح آلومینیوم جنوب طی ماه‌های آینده

معاون اول رییس جمهوری از طرح آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به عنوان یکی از پروژه‌های مهم کشور در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی یادکرد و گفت: آلومینیوم از صنایع اصلی و مورد نیاز کشور به شمار می‌آید و قرار است کارخانه آلومینیوم جنوب، در ماه‌های آتی به بهره برداری برسد.

افزایش ۶ میلیون تنی ظرفیت پتروشیمی در هاب جدید ماهشهر

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به اینکه در بحث توسعه ماهشهر و طراحی هاب جدید در این هفته به جمع بندی خواهیم رسید گفت: فعلاً برای هاب جدید ماهشهر تولید حدود ۵ تا ۶ میلیون تن محصول پیش‌بینی می‌شود.

دکتر جهانگیری از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بازدید کرد/ تولید ۱۰۰ هزار تن شمش آلومینیوم در فاز نخست طرح

معاون اول رییس جمهور از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه تولید آلومینیوم کشور واقع در منطقه ویژه اقتصادی لامرد بازدید کرد. 

معاون اول رییس جمهور وارد فرودگاه لامرد فارس شد

معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه صبح سه شنبه با هواپیمای اختصاصی وارد فرودگاه بین المللی لامرد در جنوب استان فارس شدند.

ارائه خدمات مشاوره غیرحضوری به مشتریان منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)

سامانه مشاوره غیرحضوری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان به منظور تعامل بیش‌تر و ارتباط آسان‌تر با مشتریان و تسهیل خدمات‌رسانی و فضای کسب و کار راه‌اندازی شد.

تکمیل زیرساخت‌ها و تامین پودر آلومینا با دستور ایمیدرو

مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب (سالکو) واقع در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه بهره‌برداری و تولید شمش آلومینیوم قرار دارد.

سرمایه گذاری 35 میلیارد تومانی برای احداث کارخانه قیر در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی بیرجند از راه اندازی کارخانه تولید قیر با سرمایه گذاری 35 میلیارد تومانی در این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

استقبال سرمایه گذاران خارجی برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی جهرم

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی جهرم گفت: اگر شرایط عادی شوند نه تنها این سرمایه گذار بلکه سرمایه گذاران خارجی دیگر برای سرمایه گذاری به منطقه ویژه اقتصادی جهرم خواهند آمد.
11 - 20 of 235