اخبار مناطق ويژه اقتصادي

حمایت وزارت راه و شهرسازی از مسافری شدن فرودگاه پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام با اشاره به حمایت مجموعه وزارت راه و شهرسازی از مسافری شدن این فرودگاه گفت: برای برقراری پروازهای مسافری بیشتر در فرودگاه پیام برنامه ریزی می کنیم.

صادرات از پارس جنوبی 38 درصد افزایش یافت

مدیرکل گمرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی ‌گفت: در ماه گذشته صادرات غیر نفتی از پارس جنوبی به 1.6 میلیون تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 38 درصد افزایش دارد.

رشد 4 درصدی تخلیه و بارگیری بنادر کشور در ماه‌های گذشته / اتصال مناسب بنادر کشور به سایر شقوق حمل و نقل

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که در سال جاری سهم ترانزیت و تخلیه و بارگیری بنادر کشور نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

آمادگی فرودگاه پیام برای پروازهای مسافری

بعد از مصوبه هیات دولت و با پیگیری های معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام، مقدمات عملیاتی و اجرایی شدن پروازهای مسافری صورت گرفته و در حال حاضر در فرودگاه پیام آمادگی لازم برای نشست و برخاست پروازهای مسافری وجود دارد. 

مجتمع پسماند صنعتی در پارس جنوبی راه‌اندازی می‌شود

مجتمع پسماند صنعتی و ویژه در پارس جنوبی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد تومان در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

نبض نفت، گاز و پتروشیمی در مناطق ویژه اقتصادی

در میان مناطق ویژه فعال در کشور چندین منطقه ویژه اقتصادی یافت می‌شود که به‌طور اخص در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می‌کنند و تعداد آنها به ۳ منطقه می‌رسد.

بازدید رئیس کل دادگستری استان کرمان از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیرجان از منطقه ویژه بازدید کردند.

پروازهای مسافری در استان البرز سرآغاز فصلی نو در حوزه حمل و‌ نقل است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: پرواز مسافری در استان البرز سرآغاز فصلی نو در حوزه حمل و نقل استان به شمار می آید .

پروازهای مسافری فرودگاه پیام از دوشنبه آغاز می‌شود

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام گفت: پروازهای مسافری این فرودگاه مجددا روز دوشنبه ۱۸ شهریورماه آغاز می‌شود.

افزایش ۵۶ درصدی ترانزیت نفتی در بندر شهید رجایی

بندر شهید رجایی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با اعلام خبر تخلیه و بارگیری ۳۴ میلیون تن کالا در پنج ماهه امسال و ثبت رشد بیش از ۷درصدی، گفت: با صادرات ۱۶ میلیون تن کالای غیرنفتی از طریق بزرگترین بندر ایران، رشد ۱۵ درصدی را شاهد بودیم.
11 - 20 of 207

آخرین اخبار آرشیو