اخبار مناطق ويژه اقتصادي

لزوم حمایت دولت از فعالین بخش صنایع معدنی منطقه ویژه اقتصادی لامرد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: بازوی اصلی و مهم برای دستیابی به اهداف توسعه صنعتی استان فارس، منوط به توسعه فراگیر منطقه ویژه اقتصادی لامرد بوده، لازم است این واقعیت در همه هدف گذاری و برنامه ریزی ها لحاظ شود.

بازدید رییس کل دادگستری فار از منطقه ویزه اقتصادی شیراز

رئیس کل دادگستری فارس به همراه هیئت همراه از گمرک و اداره کل گمرکات استان فارس مستقر در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بازدید کرد.

بهره برداری از دو تندیس و یک گلخانه نیمه صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مدیرعامل و تنی چند از مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، از دو تندیس در منطقه پرده برداری و از یک گلخانه نیمه صنعتی بهره برداری کردند.

تجهیز و نوسازی ناوگان ایمنی و آتش نشانی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، دو خودروی آتش نشانی پیشرفته، به ناوگان تجهیزات آتش نشانی این سازمان افزوده شد.

تجلیل از اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در جشنواره شهیدرجایی 

اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهیدرجایی رتبه برتر را کسب کرد. 

توسعه صنایع معدنی و فلزی در مناطق ویژه اقتصادی

مناطق ویژه اقتصادی صنایع معدنی، صنایع فلزی و صنایع انرژی‌بر از جمله مناطق ویژه ای هستند که اگرچه امروز شمار آنها از 4 تجاوز نمی‌کند اما نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور برعهده دارند.

برگزاری مجمع روسای روابط عمومی پتروشیمی‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی

هفتاد و چهارمین نشست مجمع روابط عمومی‌های شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی با بررسی برنامه عملیاتی فرهنگی و اجتماعی تشکیل شد.

احداث بزرگترین ترمینال مکانیزه مواد معدنی کشور در بندرشهیدرجایی توسط بخش خصوصی

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: قرارداد با بخش خصوصی برای ایجاد بزرگترین ترمینال مکانیزه مواد معدنی کشور در بندرشهیدرجایی طی چند روز آینده منعقد می شود .

منطقه ویژه اقتصادی پیام حائز رتبه برتر در نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ شد

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام حائز رتبه برتر در هم افزایی و یکپارچگی در ارائه محصول بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ شد.

بهره برداری از سه پروژه زیربنایی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: سه پروژه زیربنایی و عمرانی در بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در شرق مازندران با حضور معاون بنادر و دریانوردی ایران به بهره‌برداری رسید.
21 - 30 of 207

آخرین اخبار آرشیو