اخبار مناطق ويژه اقتصادي

تخلیه ۷۳۰هزار تن کالای اساسی در ۸۰ روز در بندر شهید رجایی / عملیات سه ماهه امسال با کل سال ۹۷ برابری می کند

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با اشاره به پهلوگیری همزمان سه فروند کشتی شکر، روغن و برنج در بندر شهید رجایی گفت: بیش از ۷۳۰هزار تن کالای اساسی در ۸۰ روز اخیر تخلیه شد.

استقرار منطقه ویژه اقتصادی لامرد منجر به کاهش آسیب های اجتماعی شده است

رییس دادگستری شهرستان لامرد فارس گفت: بر پایه جمع بندی ها و تحلیل گزارش ها، با استقرار صنایع انرژی بر در مجموع از میزان بروز آسیب های اجتماعی بخصوص جرائم خشن کاسته شده است.

منطقه ویژه اقتصادی بیرجند؛ قطب صادرات شرق کشور می‌شود

منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی یکی از ظرفیت‌هایی است که این روزها کشورهای مختلف از غرب آسیا تا اروپا گرفته به دنبال سرمایه‌گذاری در این منطقه‌اند و این مکان ظرفیت بسیار ارزشمندی است که می‌تواند در آینده استان را به قطب صادرات شرق کشور تبدیل کند.

بازدید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از مراکز صنعتی (شرکت مادیران، الکترو پاویر البرز، مرکز تشخیص سرطان پت اسکن)  و بخش های مختلف این فرودگاه بازدید کرد. 

بازدید استاندار بوشهر از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی استان

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر به همراه مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از پروژه های اقتصادی این منطقه بازدید کردند.

منطقه ویژه اقتصادی سرخس؛ بهترین مسیر در زنجیره تامین کالاهای مورد نیاز کشور

مدیرکل گمرگ سرخس گفت: با توجه به تحریم‌های کشتی‌رانی علیه ایران، بهترین مسیر در زنجیره تامین برای جلوگیری از خروج ارز از کشور بابت دموراژ واگن و کانتینر، منطقه ویژه سرخس است.

نقش راهبردی بندر شهید رجایی در توسعه اقتصادی کشور

مجتمع بندری شهید رجایی از سال 1364 فعالیت رسمی خود را در غرب هرمزگان آغاز کرده و امروز به یک بندر راهبردی و توسعه محور در کشور تبدیل شده است.

ارزیابی شاخص های عملکردی HSE، آتش نشانی و انبارهای نگهداری کالا در بندرامام خمینی(ره)

شاخص های عملکردی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) در بخش های بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE)، آتش نشانی و انبارهای کالاهای اساسی به منظور نیل به بندری ایمن و سبز طی خردادماه سال جاری ارزیابی شد.

افزایش ظرفیت انبارها در منطقه ویژه اقتصادی کاوه

عملیات اجرایی فاز سوم مجموعه انبارهای منطقه ویژه اقتصادی کاوه شامل 2 سوله( H.I ) در فضایی به وسعت 16 هزار و 279 مترمربع با اعتبار 86 میلیارد ریال از محل اعتبار شرکت شهر صنعتی کاوه در شهریور سال گذشته آغاز شد.

آغاز عملیات اجرایی طرح‌های ریل گذاری در اسکله‌های بندر نوشهر

عملیات اجرایی طرح‌های ریل گذاری در اسکله‌های جنوبی و محوطه سازی ضلع جنوبی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر آغاز شد.
41 - 50 of 235