جمعه 3 خرداد 1398

اخبار مناطق ويژه اقتصادي

منطقه ویژه اقتصادی نمین تا تیرماه سال جاری محصور می‌شود

استاندار اردبیل گفت: باید فضایی فراهم کنیم تا سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطر از وجود زیرساخت‌های لازم بتوانند در اسرع وقت واحدهای صنعتی صادرات محور را در این منطقه مستقر و به بهره‌برداری برسانند.

صادرات سالانه یک میلیارد دلار کالای ایرانی از مرز دوغارون به افغانستان

مدیر منطقه اقتصادی دوغارون گفت: سالانه بیش از یک میلیارد دلار انواع کالا از گمرک مرزی دوغارون به سمت افغانستان و بازارهای هدف این کشور صادرات می شود.

صادرات غیرنفتی در فروردین ماه امسال از 2.5 ميليون تن فراتر رفت

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی حجمی نزدیک به 5 میلیون تن انواع کالا و صادرات 2.5 ميليون تن كالاي غير نفتي در این بندر طی نخستین ماه فصل بهار خبر داد.

سرمایه گذاری 1143 میلیارد ريالي در بخش های گردشگری دريايي و فرآورده های نفتی هرمزگان

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی، از انعقاد دو قرارداد سرمایه گذاری به ارزش یکهزار و 143 ميليارد ريال در بخش های گردشگری دریایی و تجارت فرآورده های نفتی این استان و اشتغالزایی برای 100 نفر طی ماه نخست بهار سال "رونق تولید" خبر داد. 

آب چشمه های گرمسار شیرین می شود

نماینده گرمسار در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی شده با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر پروژه تحقیقاتی برای جداسازی نمک از آب چشمه‌های شهر گرمسار توسط پژوهشگران این دانشگاه تعریف و پیاده‌ سازی شود.

منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، یکی از مهمترین بنادر خشکی ایران از نظر امکانات و زیرساخت

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: منطقه ویژه اقتصادی دوغارون یکی از مهمترین بنادر خشکی ایران از نظر امکانات و زیرساخت محسوب شده و از ظرفیت‌های بسیار بالقوه‌ای برخوردار است.

عزم جدی برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به عنوان هاب سوم پتروشیمی کشور

قائم مقام و مشاور ارشد اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با سفر به استان هرمزگان از پروژه های مختلف منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بازدید و در نشست با مدیران و پیمان‌کاران این منطقه بزرگ اقتصادی شرکت کرد.

پهلو گیری 286 فروند شناور در بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی گفت: از مجموع 286 فروند شناوری که طی فروردین ماه به این بندر تردد داشته است، 249 فروند، بالای هزار تن و 37 فروند نیز زیر هزار تن وزن داشته است.

 بازدید اعضای کمیسیون تعیین ارزش افزوده از منطقه ویژه اقتصادی پیام 

اعضای کمیسیون تعیین ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی،از واحدهای تولیدی و صنایع فعال منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید کردند.

بهره‌برداری از باسکول مدرن 60 تنی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

باسکول مدرن 60 تنی در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به بهره‌برداری رسید.
41 - 50 of 6736

آخرین اخبار آرشیو