حکم جدید برای "فرزین حقدل" در منطقه آزاد قشم

با حکم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم فرزین حقدل عهده دار سمت سرپرست معاونت فرهنگي ، اجتماعي و گردشگري این سازمان گردید.
به گزارش فرینا، در حکم حمیدرضا مومنی به فرزین حقدل بیان شده است: نظر به تعهد ، شناخت و تجارب ارزشمند ، جنابعالي را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگي ، اجتماعي و گردشگري منصوب مي نمايم .

در ادامه این حکم آمده : در ترويج فرهنگ كه مجموعه پيچیده اي از دانش ها ، باورها ، هنرها ، قوانين ، اخلاقيات ، عادات و هرچه فرد به عنوان عضوي از جامعه ، از جامعه خويش فرا مي گيرد ، كوشا باشيد .

در بخش دیگری از انتصاب حقدل بیان شده است: ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري از موضوعات مهمي است كه شناسايي ، شناساندن و بهره گيري هرچه بيشتر از آنها مي تواند دستاوردهاي گسترده و متنوعي را براي اين جزيره به همراه آورد . توجه فراگير به ذخاير عظيم فرهنگي – تاريخي و ميراث گران بهاي مادي و معنوي و بسيج توانمندي هاي ملي موجب خودباوري و شكوفايي براي نيل به قله هاي رفيع پيشرفت و افتخار خواهد بود .

اين امور در كنار مزاياي فراوان گردشگري از جمله تحكيم وحدت ملي ، رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال، بر اهميت استراتژيك گردشگري تأكيد مي كند . صنايع دستي و هنرهاي سنتي جزيره از مصاديق مهم ميراث مادي و معنوي و از جاذبه هاي مهم گردشگري مي باشد و از همين رو شايسته برنامه ريزي و تدبير جدي براي احياء و گسترش آن است .

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر بهره مندي از نقطه نظرات و ديدگاه هاي كارشناسان ، اساتيد ، هنرمندان گرامي و استفاده از ظرفيت هاي مردمي براي سرمايه گذاري هرچه بيشتر در حوزه هاي ياد شده گفت: امید است شاهد تداوم تلاش هاي مؤثر چند سال اخير و ارتقاي آن در آينده باشيم .

مومنی در این حکم بیان داشته : امید است با عنايت خداوند متعال و در پرتو توجهات حضرت ولي عصر (عج) و منويات مقام معظم رهبري و برنامه هاي دولت تدبير و اميد و همت و همكاري مديران ارجمند زيرمجموعه مسير تحقق اهداف والاي انقلاب اسلامي و رشد فرهنگي مردم جزيره قشم بيش از گذشته هموار گردد .

وی در پایان توفيق روز افزون فرزین حقدل را از درگاه خداوند متعال خواستار شده است.
از جمله سوابق اجرایی حقدل:
-نایب رییس هیئت مدیره شرکت تبریز سازه شیراز
-معاون بازرگانی شرکت الاشاره امارات (دبی)
-معاون اقتصادی شرکت Just soloution   شارجه
-معاون بازرگانی شرکت کلاگز انگلستان
-مدیرکل فروش و بازاریابی شرکت نیکسان
-مدیرکل فروش و بازاریابی گروه صنایع غذایی شهر ناب

سوابق تحصیلی وی:
کارشناسی مهندسی صنایع ( برنامه ریزی و تحلیل سیستم)
کارشناسی ارشد مهندسی فروش (MBA ) از سنگاپور اینسید
دانشجوی دوره (DBA) مهندسی فروش از سنگاپور اینسید
کارشناسی توریسم بین الملل از کاوندیج کالج لندن

حقدل  اولین معاون فرهنگی، اجتماعی، و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در دوره مدیریت سید رضا موسوی به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بوده است.
در حال حاضر وی عضو شورای سیاست گذاری انجمن پارک های علوم و فناوری و مراکز رشد دنیا است.

پیش از این مسعود کرباسچی از تیرماه 1394 مسئولیت معاونت فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم را بر عهده داشت.

 

برچسب ها : منطقه آزاد قشم
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو