پدافند غیر عامل در نقطه صفر مرزی به خوبی اجرا شده است

فرمانده ارتش پادگان مرزی در جلفا در گفتگوی اتاق خبر گفت: نیروهای زبده ما با تکیه بر باورها و ارزش ها، آماده اجرای ماموریت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمانهای انقلاب هستند.
به گزارش فرینا، سرهنگ محمودی با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی و صیانت از خاک وطن تا آخرین قطره خون، نعمت بزرگ انقلاب جمهوری اسلامی ایران به نیروهای مسلح و مردمی است.
وی افزود: در سال 1320 چهار نفر با سلاح های ساده جنگی در برابر ارتش تا بن دندان مسلح شوروی ایستادگی کرده و به شهادت رسیدند، اما امروز به مراتب تعداد بیشماری از کارکنان ارتش و حتی بسیاری از سربازان این پادگان مرزی برای دفاع از حریم اسلام و حراست از خاک کشورمان برای حضور در آنسوی خاک ایران در سوریه ثبت نام کرده اند.
سرهنگ محمودی ضمن تبریک سالروز 29 فروردین 1358 و روز ارتش، نامگذاری این روز را از ابتکارات امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: این موضوع در شرایطی که ارتش جمهوری اسلامی با کارشکنی های مختلف داخلی و خارجی روبه رو بود صورت گرفت و با فرمان امام(ره) و رژه باشکوه ارتش در جمع مردم، اوج شکوه و قدرت اسلام و کلام حق متجلی شد.
وی در ادامه از رصد شبانه روزی تحرکات نظامی در نوارهای مرزی کشور و بخصوص نوار مرزی جلفا خبر داد و با اعلام وجود صنعتی ترین منطقه آزاد ایران در نقطه صفر مرزی افتخار آفرین است، گفت: با تلاش های بی وقفه نیروهای مسلح و بیداری و آگاهی آحاد مختلف جامعه امنیت این منطقه مثال زدنی است.

پدافند غیر عامل در نقطه صفر مرزی به خوبی اجرا شده است
محمودی سرمایه گذاری های کلان در حوزه های زیربنایی و اقتصادی در منطقه آزاد ارس را اجرای صحیح پدافند غیرعامل در این منطقه مرزی عنوان گرد و گفت: جهاد اقتصادی در این منطقه مشهود است.
وی گفت: بعد از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی در کشور، ارتش با تبعیت از ارزش های انقلابی و اسلامی به توان بسیار بالایی دست یافت و امروز هم به لحاظ اعتقادی و هم به لحاظ دفاعی آماده حفاظت از تمامیت ارضی کشور را دارد.
وی در پایان ضمن یاد سرلشکر شهید صیاد شیرازی و تبریک اعیاد ماه رجب، پاسداری از خاک پاک ایران را افتخار و شهادت در این راه را نعمت بزرگ الهی عنوان کرد.

گفتنی است بمناسسبت 29 فروردین سالروز فرمان امام و نامگذاری این روز به نام ارتش، گفتگوی ویژه خبری با حضور فرمانده پادگان مرزی ارتش و مسؤل عقیدتی سیاسی این پادگان در اتاق خبر سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.

 

 

برچسب ها : منطقه آزاد ارس
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو