توسعه محوطه بندری منطقه ویژه بندر نوشهر

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران تقویت صادرات را رویکرد جدی مسئولان اداره کل این استان در زمینه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: احداث انبارهای سرپوشیده و توسعه محوطه بندری از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر است.

به گزارش فرينا، سیاوش رضوانی با اعلام اینکه بنادر نوشهر و فریدون‌کنار با برخورداری از امکانات و تجهیزات مناسب بارگیری انواع کالا، آماده پذیرش کالاهای صادراتی هستند افزود: ما از هرگونه طرحی که موجب تقویت صادرات در سطح استان بشود حمایت خواهیم کرد چرا که توسعه صادرات موجب رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری خواهد شد.
 رضواني با اشاره به اینکه بندرنوشهر به دلیل بهره‌مندی از مزایای منطقه ویژه اقتصادی، فرصت مناسبی برای تجار و بازرگانان برای صادرات و واردات انواع کالا ایجاد است گفت: احداث انبارهای سرپوشیده و توسعه محوطه بندری از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در راستای افزایش ظرفیت عملیاتی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر است.
بندر نوشهر با بیش از ٨٠ سال سابقه در تجارت جهانی، با دارا بودن ٩ پست اسکله تجاری و انبارهای سرپوشیده و روباز و سیلوی غلات به عنوان تنها مرکز اقتصادی غرب استان مازندران، نقش مهمی در بخش واردات و صادرات کالا  ایفا می‌کند.
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو