بازديد هیات سرمایه گذار چینی از منطقه ويژه سيرجان

مدیرعامل شرکت «چاینا هایبر» چین با حضور در منطقه ويژه اقتصادي سيرجان از اين منطقه بازديد كرد.

به گزارش فرينا، مدیرعامل شرکت «چاینا هایبر» با دعوت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در دو نشست مشترک با فرماندار و فعالان اقتصادی شرکت کرد.
در ابتدای این نشست مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، توضیحاتی پیرامون اين منطقه ویژه اقتصادی ارائه کرد و در ادامه معاون عمرانی فرماندار، پتانسیل های سيرجان را معرفي و آن را بهشت معادن دانست.
در ادامه اين نشست فعالان اقتصادی منطقه ويژه سيرجان، پروژه هایی مثل کارخانه فولاد اسفنجی گهر عمران، بیمارستان فوق تخصصی و… که قابل سرمایه گذاری توسط چینی ها هستند را مطرح کردند و آقای وانگ نیز اطلاعات اولیه را بدست آورد و تصمیم گیری و امکان سرمایه گذاری را به بعد از مشورت با مدیران خود موکول کرد.
در این نشست مقرر شد مدیرعامل شرکت «چاینا هایبر» تمامی شرایط سرمایه گذاری توسط شرکت را به مسوولان سیرجان اطلاع دهد و فرمانداری سیرجان نیز لیستی از پروژه های در دست اقدام را برای این شرکت ارسال کند.
لازم بذکر است؛ شرکت «چاینا هایبر» یک شرکت دولتی چینی است که انجام سرمایه گذاری در منطقه خاورمیانه را بر عهده دارد و این شرکت در پروژه هایی که مورد تایید آنها قرار بگیرد سرمایه گذاری می کند.
امتیاز به خبر :