دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

پرداخت وام قرض الحسنه به فرهنگیان قشم

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش قشم از اعطای وام قرض الحسنه به ۱۳۰ فرهنگی این شهرستان به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شش ماهه نخست سال جاری خبرداد.

به گزارش فرینا به نقل از مهر، عطالله میرزاده پیش ازظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن بیان اینکه در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت های موجود جزیره و مساعدت و همراهی منطقه آزاد قشم و دستگاه های اجرایی، سطح شرایط رفاهی فرهنگیان را ارتقاء دهیم، اظهار داشت: در شش ماهه نخست سال ۹۵ تعداد ۱۳۰ معلم قشمی از وام قرض الحسنه صندوق ضروری این مدیریت بهره مند شده اند.

وی افزود: در مجموع بیش از ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شش ماهه سال جاری وام صندوق ضروری پرداخت شده است.

میرزاده از افزایش سطح وام صندوق ضروری سخن گفت و خاطر نشان کرد: هر فرد عضو صندوق ضروری می تواند تا سه برابر موجودی خود در صندوق و حداکثر تا ۳۰۰ میلیون ریال وام دریافت کند. وبه گفته این مسئول، میزان سقف وام صندوق ضروری فرهنگیان قشم در سال آینده به ۵۰۰ میلیون ریال خواهد رسید.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش قشم تصریح کرد: معرفی و پرداخت وام خرید کالا به فرهنگیان قشم از ۱۰۰ الی ۵۰۰ میلیون ریال از ابتدای شهریور ماه ۹۵ آغاز شده است که فرهنگیان می توانند با مراجعه به کارشناس تعاون آموزش وپرورش قشم از شرایط دیگر این وام اطلاع پیدا کنند.

میرزاده ساخت ۴۰ خانه فرهنگیان در ۱۷ منطقه جزیره با هزینه بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد قشم را از دیگر موارد رفاهی معلمان روستاهای دور دست عنوان کرد.
برچسب ها : منطقه آزاد قشم
امتیاز به خبر :