کیش اینوکس (12)/رشد جذب نیروی انسانی در شرکت های وابسته به بخش خصوصی

  • دوشنبه 10 آبان 1395 - 19:47
  • 0 دیدگاه
اختصاصی فرینا ـ معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان خصوصی سازی گفت: بر اساس بررسی های انجام شده از شرکت های خصوصی؛ تا پایان سال 94 حدود 30 درصد رشد در جذب نیروی انسانی در این شرکت ها اتفاق افتاده است.  
به گزارش خبرنگار فرینا از منطقه آزاد کیش، سید علی اشرف پوری حسینی در افتتاحیه هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس) گفت: با تلاش بخش خصوصی در آینده نزدیک، کشور از آسیب های  اقتصادی موجود عبور خواهد کرد.

**
پیمان قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی هم در این همایش گفت: اقتصاد ایران تنها اقتصادی است که به صورت بکر در منطقه وجود دارد و در واقع می توان گفت ایران بهشتی برای سرمایه گذاران خارجی است.
وی افزود: امیدواریم با استفاده از سیاست ها و ظرفیت های موجود حرکت خوبی در جهت جذب سرمایه گذار خارجی داشته باشیم.
معاون بانک مرکزی ادامه داد: در کشور ظرفیت عظیمی در جذب سرمایه گذار خارجی وجود دارد و باید به بهترین شکل ممکن از این ظرفیت ها استفاده کنیم.

**
شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار دیگر سخنران این مراسم بود.
وی با اشاره به فعالیت های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: از اقدامات مهم سازمان بورس در سال جاری انتشار اوراق اسناد خزانه برای جذب سرمایه گذار خارجی است.
محمدی افزود: استفاده از بسته های اقتصادی مناسب برای معرفی ظرفیت های اقتصادی ایران به سرمایه گذاران خارجی و ایجاد تمهیدات مناسب برای سرمایه گذاران خارجی از دیگر فعالیت های سازمان بورس و اوراق بهادار است.
محمدی ادامه داد: نقش بازار سرمایه به عنوان نقش اهرمی در اقتصاد کشور بسیار موثر است.
وی هم چنین از راه اندازی سامانه زمان سنجی در افزایش صدور مجوزها در بازار سرمایه خبر داد.

**
هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس) با حضور محمدرضا توسلی معاون توسعه مدیریت و مهدی بازارگان معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران سازمان خصوصی سازی، بورس و بازار سرمایه و صاحبنظران اقتصادی و سرمایه گذاری عصر امروز (دوشنبه) در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

این رویداد با حمایت ارزنده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سازمان منطقه آزاد کیش، به ویژه سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های فنی و اقتصادی ایران، سازمان میراث فرهنگی، بیمه مرکزی ایران و دیگر نهادهای اقتصادی و مالی و همچنین صدها بنگاه اقتصادی داخلی و خارجی تا 13 آبان ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو