13 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری آبادان و خرمشهر افزوده شد

  • چهارشنبه 12 آبان 1395 - 11:59
  • 0 دیدگاه
 13 دستگاه اتوبوس شهری عصر سه شنبه در آیینی از سوی سازمان منطقه آزاد اروند به شهردار‌های آبادان و خرمشهر تحویل شد.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا،  آیین واگذاری 13 دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان حمل و نقل عمومی شهرهای آبادان و خرمشهر با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند، امام جمعه خرمشهر، شهرداران آبادان و خرمشهر، مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد اروند و جمعی از مدیران دو شهرستان برگزار شد.

اسماعیل زمانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند در این آیین گفت:این خودروها با اعتبار هزینه شده 65 میلیارد ریال خریداری شده و 6 دستگاه در اختیار شهرداری آبادان و هفت دستگاه در اختیار شهرداری خرمشهر قرار می گیرد.

وی نوسازی و تجهیز ناوگان حمل‌ و نقل عمومی شهرهای آبادان و خرمشهر را از اولویت های این سازمان عنوان کرد و گفت:سال گذشته تعدادی از اتوبوس ‌های حمل و نقل عمومی شهری آبادان و خرمشهر نوسازی شده و تعدادی نیز خریداری شد، امسال نیز این مهم در دستور کار قرار گرفت و بزودی تعدادی اتوبوس شهری نیز از سوی این سازمان خریداری می شود.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت:این سازمان تلاش می کند تا سال آینده ناوگان حمل‌ و نقل عمومی آبادان و خرمشهر به صورت کامل نوسازی شود تا در قالب این طرح، ناوگان تاکسیرانی آبادان و خرمشهر با ورود تاکسی ‌های پلاک اروند، تاکسی‌ های موجود با تسهیلاتی که در اختیار تاکسیداران قرار می گیرد نیز تجهیز شود.

سیستم حمل و نقل عمومی شهرهای آبادان و خرمشهر واقع در محدوده منطقه آزاد اروند از مشکلات فراوانی رنج می برد که نبود اتوبوس مناسب و فرسوده بودن ناوگان بخشی از این مشکلات است.

برچسب ها : منطقه آزاد اروند
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو