دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

نفرات اول تا سوم مسابقات کشتی فرنگی در انزلی معرفی شدند

در نخستین دوره از مسابقات کشوری کشتی فرنگی در منطقه آزاد انزلی تیم های اصفهان، هرمزگان و گیلان مقام های اول تا سوم رقابتها را کسب کردند.

به گزارش فرینا، نخستین دوره مسابقات کشوری کشتی دربخش آزاد و فرنگی در مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی این سازمان در حال برگزاری است و مسابقات در بخش فرنگی از روز گذشته با حضور ۱۲ تیم آغاز و امروز با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید.

بنابر این گزارش در این دوره از مسابقات که در سطح بالایی برگزار شد تیم اصفهان مقام نخست، تیم هرمزگان مقام دوم و تیم گیلان مقام سوم را بدست آوردو در بخش انفرادی در ۸ وزن نتایج به شرح زیر بوده است.

دروزن ۵۷کیلوگرم ایوب گراوند از تیم هرمزگان، مرتضی عنایت از سیستان و بلوچستان و علیرضا عبداللهی از اصفهان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در وزن ۶۶ کیلوگرم حمیدرضا زارع از هرمزگان، محسن گرامی از اصفهان و مهدی یونسی فر از کهکیلویه و بویراحمد به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

مهران داداشی از گیلان، جواد صابری از اصفهان و سعید زارع از هرمزگان مقام های اول تا سوم وزن ۷۱کیلوگرم را به دست آورده و در وزن ۷۵ کیلوگرم نیز محمدغلامی از سیستان و بلوچستان، علی رستمی از اصفهان و فرید محمدی از خراسان جنوبی حائز رتبه های برتر شدند.

در وزن۸۰ کیلوگرم هوشنگ خلیلی از اصفهان، سعید رسولی از گیلان و رحمان علیزاده از آذربایجان غربی به مقام های اول تا سوم این وزن دست یافتند و حسین نوری از زنجان، سجاد احمدی از همدان و صالح کیان ارثی از اصفهان مقام های اول تا سوم وزن ۸۵کیلوگرم را از آن خود کردند.

همچنین هژیر ذکاوت از آذربایجان غربی، محمدرضا شمس از اصفهان و مسلم گیوی از همدان نفرات برتر وزن ۹۸کیلوگرم بودند و در وزن  ۱۳۰کیلوگرم نیز محسن فتاحی از گیلان، حمید سرشوق از اصفهان و محمدجواد استواری از سیستان و بلوچستان حائز رتبه های برتر رقابت های کشتی فرنگی کشور در منطقه آزاد انزلی شدند.

گفتنی است رقابت های روز دوم این مسابقات که با حضور مسئولان استانی و روسای فدراسیون کشتی، کمیته فنی و شورای فنی مسابقات و پیشکسوتان این ورزش برگزار شد، به صورت زنده از صدا و سیما پخش شد و همچنین مسابقات کشتی آزاد از روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان با حضور 10 تیم در این منطقه برگزار می شود.
برچسب ها : منطقه آزاد انزلی
امتیاز به خبر :