دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

گفتگو با نمایندگان/مدعیان قاچاق کالا در مناطق آزاد سند ارائه کنند

 جعفرزاده ایمن آبادی در مورد تعلل گمرک در مستقر کردن سامانه در مناطق آزاد گفت: دلیل تعلل را نمی دانم، اما چنانچه این تعلل ادامه پیدا کند مجلس به موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

به گزارش فرینا به نقل از برنا، «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی» نماینده مردم رشت در خصوص عملکرد مناطق آزاد و انتقاداتی که درباره قاچاق در مناطق آزاد مطرح می شود به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برنا گفت: مناطق آزاد در شرایط اقتصادی امروز ما نقش بسیار مثبتی دارند.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: ما گاهی مسائل را بدون در نظر گرفتن شرایط حال بررسی می کنیم. درحقیقت امروز ما شاهد آن هستیم که مناطق آزاد به خوبی عمل می کنند و آنهایی که ادعا دارند مناطق آزاد مرکز قاچاق است مستندات ارائه کنند؛ چراکه هیچ آمار و ارقام ثبت شده ای در این راستا وجود ندارد.

جعفرزاده در مورد تعلل گمرک در مستقر کردن سامانه در مناطق آزاد گفت: دلیل تعلل را نمی دانم، اما چنانچه این تعلل ادامه پیدا کند مجلس  به موضوع ورود خواهد کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: من تا به امروز به هیچ مستنداتی دست پیدا نکرده ام که این مناطق محل قاچاق است و در مناطق آزاد واقعا کار صورت می گیرد.
برچسب ها : مناطق آزاد
امتیاز به خبر :