بهره برداری 9 هتل جدید در قشم تا پایان امسال

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 9 هتل جدید با ظرفیت 810 تخت تا پیش از آغاز تعطیلات نوروز 95 در جزیره قشم به بهره برداری می رسد.
به گزارش فرینا، عبدالجواد کمالی اعلام کرد: این تعداد هتل هم اکنون در مرحله تجهیز است و پیش بینی می شود همزمان با آئین های ویژه 22 بهمن افتتاح و به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: هتل 5 ستاره سورینت قشم با 108 اتاق 2 و 3 تخته و 36 ویلا هم به احتمال زیاد تا پایان امسال وارد چرخه پذیرش میهمانان خواهد شد و هتل 5 ستاره معراج و دو هتل 4 ستاره هانی و هما نیز که مراحل ساخت آن ها تا پایان امسال به اتمام می رسد در کل با ظرفیت 850 مسافر سال آینده به ظرفیت حوزه هتلینگ قشم اضافه می شوند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هم اکنون 36 هتل با چهار هزار و 791 تخت، 16 هتل آپارتمان با 870 تخت، 19 میهمانپذیر با 753 تخت و چهار پانسیون با 71 تخت میزبان میهمانان جزیره قشم هستند.

به گفته وی، با بهره برداری از 9 هتل جدید و چهار هتل در حال ساخت در قشم، شمار تخت های پذیرش میهمان در این جزیره به هشت هزار و 145 تخت افزایش خواهد یافت.

کمالی با اعلام اینکه جزیره قشم بواسطه ظرفیت های مهم گردشگری در طول سال میزبان چند میلیون مسافر از اقصی نقاط ایران و جهان است، ساخت هتل های مدرن برای ارتقای سطح سفرها به این جزیره زیبا را بسیار مهم و ضروری دانست.

جزیره قشم با یکهزار و 500 کیلومتر مربع وسعت و حدود 120 هزار نفر جمعیت با داشتن طولانی ترین غار نمکی جهان، جنگل های زیبای دریایی حرا، جزایر ناز، خلیج دلفین ها، موزه ژئوپارک قشم با بیش از 3 هزار گونه از جانوران تاکسیدرمی شده، دره ستاره ها، غارهای خوربس، دره چاهکوه، دره تندیس ها، سایت تخم گذاری لاک پشت های پوزه عقابی در شیب دراز، قلاع پرتغالی ها، طیف وسیعی از خاک های رنگی جزیره هرمز، ماسه های نقره ای هنگام، آهوان زیبایی هرمز و هنگام، سواحل زیبا، آب و هوای کاملا بهاری قشم در دو فصل سرد، بارانی و برفی پائیز و زمستان کشورمان، بازار مناسب خرید و دهها ظرفیت دیگر همه ساله میزبان چند میلیون مسافری است که از سه مسیر هوایی، زمینی و دریایی به این جزیره در جنوب ایران سفر می کنند.
برچسب ها : منطقه آزاد قشم
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو