دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

بهره برداري از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای خلیج فارس پارس جنوبي

قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: پروژه تقاطع غیر هم‌سطح شهدای خلیج فارس دهه فجر امسال با هدف بهبود ترافیک در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به بهره‌برداری می رسد.
به گزارش فرينا، حجت الله فریدونی، در حاشیه بازدید طرح عمرانی «تقاطع غیر هم‌سطح شهدای خلیج فارس» که نقش مهمی در بهبود فرآیند ترافیکی در پایتخت انرژی کشور ایفا خواهد کرد، افزود: این پروژه براساس مهندسی ارزش به طور کلی از تنظیم شرح کار تا طراحی توسط مهندسان و کارشناسان مدیریت پارس 1 صورت گرفته است.

فریدونی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای اجرای مطلوب این پروژه و همچنین با هدف کاهش مدت زمان اجرای پروژه،‌ گروههای فعال در این پروژه در سه شیفت کاری فعالیت داشته‌اند که این اتفاق در حوزه طرح‌های عمرانی و جاده‌ای کم نظیر بوده است.

قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با بیان این‌که مدت زمان اجرای این پروژه با برنامه ریزی‌های اصولی از چهار سال به 22 ماه کاهش یافته است، گفت: راه‌اندازی کامل تقاطع غیر هم‌سطح شهدای خلیج فارس همزمان با دهه فجر امسال صورت خواهد گرفت.

شایان یادآوری است با توجه به اجرای فعالیت‌های پایانی طرح عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح شهدای خلیج فارس (ورودی شمالی منطقه ویژه پارس) خدمات ترافیکی در مسیر محور بزرگراه بوشهر بندرعباس (ابتدای بلوار ابن سینا) تا پایان این پروژه از طریق جاده کمکی صورت خواهد گرفت.امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو