برگزاری نشست مشترک مدیران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و وزارت آموزش و پرورش

مراسم رونمایی و هماهنگی در اجرایی سازی مفاد تفاهم نامه با موضوع تربیت بدنی، سلامت، بهداشت و آسیب های اجتماعی؛ میان معاونت فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور و معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود.

به گزارش فرینا، در این نشست که امروز (17 خرداد ماه) با حضور حجت الاسلام محمدعلی زم معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت و مرضیه گرد معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود؛ اجرایی سازی مفاد تفاهم نامه با موضوع تربیت بدنی، سلامت، بهداشت و آسیب های اجتماعی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد. 
هم چنین مبادله تفاهم نامه میان معاون فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در این مراسم انجام خواهد شد. 
برگزاری 3 پنل تخصصی با موضوع بهداشت و سلامت، تربیت بدنی و آسیب های اجتماعی نیز از دیگر برنامه های این مراسم است. 
مدیران امور فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، معاونین فرهنگی اجتماعی سازمان های مناطق آزاد کشور و معاونین سلامت، بهداشت و تربیت بدنی ادارات کل آموزش و پرورش استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، گیلان، آذربایجان های غربی و شرقی در این مراسم حضور دارند. 

 

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو