معرفی 70 طرح توسعه صنایع پایین دستی به سرمایه گذاران

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، گفت: 70 طرح توسعه ای در بخش صنایع پایین دستی آماده معرفی به سرمایه گذاران است.

به گزارش فرینا، سید امید شهیدی نیا افزود: مطالعات فنی و امکان سنجی 70 طرح توسعه ای در بخش صنایع پایین دستی پایان یافته است. هم اکنون این طرح ها آماده ارائه به سرمایه گذاران است.

شهیدی نیا گفت: برنامه‌ای که امسال دنبال می کنیم این است که بتوانیم یک امکان مالی در کنار فرصت‌های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران ارائه کنیم. چون اعتقاد داریم بخشی از مشکلات در اینجا نهفته است.

وی از مذاکره با نهادهای مالی خبر داد و به ستاد اجرایی فرمان امام اشاره کرد و افزود: در این راستا، بنیاد برکت نیز برای مشارکت با سرمایه گذاران در طرحهای پایین دستی اعلام آمادگی کرده است که مقدمات آن در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به برگزاری دو سمینار فرصت سرمایه گذاری در اواخر سال گذشته، گفت: طی برگزاری دو سمینار فرصت‌های سرمایه گذاری در استان خوزستان معرفی شد که طرح‌های جدید را ارائه کردیم.

شهیدی نیا افزود: مشخصات این طرح‌ها در سایت سرمایه گذاری در دسترس متقاضیان است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، گفت: امسال هم با همکاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه های جدیدی در جهت معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری تدارک دیده شده است.


امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو