مونسان قطعا در میراث فرهنگی می تواند کارآمد باشد

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معتقد است که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری سازمانی است که دایره فعالیت وسیعی دارد و لذا مدیری آشنا به اقتصاد، صنعت و فرهنگ می خواهد.

به گزارش فرینا به نقل از خانه ملت، مهدی شیخ تصریح کرد: منطقه آزاد کیش نمونه ای بسیار کوچک از ظرفیت بزرگ گردشگری در کشور است که توسعه ی آن در سال های اخیر نشان دهنده عملکرد مدیریت توانمند آن است که در سطحی برزگتر در سازمان میراث فرهنگی می تواند کار آمد باشد.
وی افزود: ظرفیت های فرهنگی و ترویج و توسعه ی ارزشهای غنی ایرانی با تمدنی کهن و قدیمی، ابنیه و فضاهای خوب گردشگری و توریستی، اقلیم متنوع و زیبا و همینطور صنایع دستی گوناگون و زیبا بخشی از ظرفیت هایی است که در کشور ما وجود دارد که مونسان با توجه به سابقه ی خود می تواند از آن بهره کافی را به نفع کشور ببرد.
نماینده تهران در مجلس تاکید کرد: در عرصه گردشگری و میراث فرهنگی ما حرف های زیادی داریم و می توانیم قطب صنعت گردشگری در منطقه باشیم و قطعا اکثر کشور های منطقه و آسیا ظرفیت هایی نظیر کشور ما را دارا نیستند لذا به کارگیری مدیری کار آمد در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است و ما انتخاب اخیر رئیس جمهور را به فال نیک می گیریم.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو