پنج‌شنبه 1 فروردين 1398

منطقه آزاد اروند پایلوت مخابراتی، IT و ارتباطات کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروندگفت: سازمان منطقه آزاد اروند با دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات همکاری های بسیار خوب و نزدیکی داشته است.

به گزارش فرینا، اسماعیل زمانی در نشست ستاد اربعین حسینی که با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات برگزار شد، افزود: امیدواریم ورود وزیر محترم ارتباطات به منطقه آزاد اروند باعث توسعه زیر ساخت های اساسی در زمینه ارتباطات و آی تی این منطقه شوند.
زمانی گفت: سازمان منطقه آزاد اروند با دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات همکاری های بسیار خوب و نزدیکی داشته که این موضوع نیز در حال تبدیل شدن این منطقه به پایلوت مخابراتی و IT کشور شده است.
وی با اشاره به جذب سرمایه گذار در حوزه IT افزود: منطقه آزاد اروند با تبدیل شدن به منطقه ویژه IT ، مخابراتی و ارتباطی کشور می تواند باعث جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه حوزه ارتباطات و آی تی در جهان به سرعت در حال پیشرفت است، گفت: در این حوزه شاهد نو آوری های به روزی هستیم و با دسترسی به این تکنولوژی در سطح بین المللی می توان این نوآوری ها را به این منطقه انتقال داد.
زمانی حوزه ارتباطات و آی تی را یکی از پرسود آور،پر بازده و زود بازده ترین سرمایه گذاری های اقتصادی در سطح جهان خواند و افزود: امیدوارم در کشور و منطقه آزاد اروند بتوانیم از این وضعیت، شرایط و موقعیت، بهترین بهره برداری ها را کنیم و سرمایه گذاری ها را به این منطقه هدایت کنیم.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: یک شرکت توسعه سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند وجود دارد و یکی از برنامه های این سازمان برای توسعه سرمایه گذاری آن است که حوزه آی تی ، مخابرات و ارتباطات را توسعه داده و به همین خاطر مدیر آی تی این سازمان را عضو هیات مدیره این شرکت کردیم تا در این حوزه فعالیت بیشتری صورت پذیرد.


 

برچسب ها : منطقه آزاد اروند
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو