آمادگی شرکت چینی برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اترک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گلستان از آمادگی یک شرکت چینی برای سرمایه گذاری 450 میلیون دلاری در منطقه ویژه اقتصادی گلستان(اترک) خبر داد.

به گزارش فرینا، حجت اله خلیل زاده در نشست با سرمایه گذاران چینی گفت: این سرمایه گذاری در 3 فاز به مساحت 30 هکتار در منطقه ویژه اقتصادی گلستان ایجاد خواهد شد.
خلیل زاده با اشاره به اینکه براساس اعلام سرمایه گذار چینی، عمده محصولات تولیدی این واحد صنعتی، صادراتی خواهد بود، افزود: این سرمایه گذاری در زمینه تولید فرآورده های معدنی استرانسیوم نظیر کربنات و نیترات استرانسیوم است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گلستان از آمادگی کامل این شرکت در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی در منطقه ویژه اقتصادی اترک با تامین امکانات زیربنایی خبر داد و گفت: شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، تمامی امکانات و تلاش های خود را برای استقرار این واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی به کار خواهد گرفت.
همجواری با مرز اینچه برون، نزدیکی به ایستگاه راه آهن قزاقستان، ایران، فرودگاه بین المللی گرگان و قرار داشتن در کریدور شمال جنوب و نزدیکی به کشورهای sis از مهمترین مزایای منطقه ویژه اقتصادی گلستان( اترک) است.


 

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو