بازدید مدیر کل صنایع غیر فلزی سازمان ملی استاندارد ایران از منطقه ویژه سلفچگان

مدیرکل صنایع غیر فلزی سازمان ملی استاندارد ایران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از واحدهای تولیدی مستقر در این منطقه بازدید و با مدیرعامل منطقه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش فرینا، احمدی مقدم در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و دیدار با مدیرعامل این منطقه ویژه ضمن ابراز خشنودی از این بازدید، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان را یکی از مناطق ویژه مهم و موفق ارزیابی کرد.
مقدم با بیان اینکه موفقیت هایی که منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تاکنون در موردجذب سرمایه گذار و فعالیت های اقتصادی کسب کرده است، بازدید رییس سازمان ملی استاندارد ایران از این منطقه را در برطرف کردن برخی موانعی که واحدهای تولیدی در تمامی مناطق ویژه اقتصادی و آزاد کشور با آن مواجه هستند و یا تصویب قوانین و مقرراتی که سازمان ملی استاندارد در آنها می تواند نقش تعیین کننده ای ایفا نماید، بسیار حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد که این بازدید در آینده ای نزدیک صورت پذیرد.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در آغاز این دیدار ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، از فعالیت های مدیرکل استاندارد استان قم و بنی حسن رییس استاندارد شهر سلفچگان که در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان مستقر هستند تقدیر و تشکر کرد.
سیدمهدی طباطبایی اشراف کامل و داشتن اطلاعات و تخصص لازم، مدیر کل استاندارد استان قم و رییس استاندارد شهر سلفچگان را از نقاط قوت اداره استاندارد استان برشمرد و رضایت مندی فعالان اقتصادی از روش کار این سازمان در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان را مهمترین دستاورد همکاری اداره کل استاندارد استان قم و منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان دانست.
در این دیدار مدیر کل استاندارد استان قم و رییس استاندارد شهر سلفچگان، مدیر کل صنایع غیر فلزی سازمان ملی استاندارد ایران را همراهی کردند. این هیات از چند واحد فعال تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان که در محدوده اي به وسعت 2000 هكتار در 185 كيلومتري تهران و در چهار راه جاده هاي ترانزيت، در مركز ايران، واقع در جاده ابريشم و در مجاورت راه آهن سراسري و بزرگراههاي اصلي شمال، جنوب ، شرق و غرب ايران بوده و جهت برقراري ارتباط با اروپا، كشورهاي آسياي ميانه و خليج فارس به منظور توليد، صادرات و ترانزيت كالا، موقعيتي ممتاز و منحصر به فرد دارد و قادر است نقش تعيين كننده اي در اقتصاد كلان كشور ايفا نمايد، بازدید کردند.


 

امتیاز به خبر :