دوشنبه 29 بهمن 1397

استفاده از استعدادیاب های بومی برای شناسایی نخبگان ورزشی منطقه آزاد ماکو

سرمربی تیم فوتسال کشور با اشاره به برگزاری کلاس های مربیگری در منطقه آزاد ماکو گفت: از استعدادیاب های بومی برای شناسایی نخبگان ورزشی این منطقه استفاده می کنیم.

به گزارش فرینا، سید محمدناظم الشریعه در مراسم آغاز کلاس های مربیگری و استعدادیابی در منطقه آزاد ماکو افزود: این کلاس ها با 90 نفر از علاقمندان مربیگری و استعدادیابی شروع و به 20 نفر رسیده است و از  این تعداد نیز  10 نفر انتخاب خواهند شد تا وظیفه شناسایی استعدادهای فوتسال منطقه آزاد ماکو را به عهده این افراد بگذاریم.

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو نیز با اشاره به اینکه برای رشد ورزش قهرمانی، روی استعدادهای ورزشکاران بومی سرمایه گذاری می کنیم گفت: با استفاده از مربیان درجه یک کشوری در نظر داریم استعدادهای ورزشی و مربیگری را شکوفا کرده و با استفاده از ظرفیت های بومی در رشته های پرطرفدار مانند والیبال، فوتبال و فوتسال زمینه های لازم را برای حضور در لیگ های قهرمانی کشور فراهم سازیم.

حسین حمزه لو افزود: شرکت کنندگان در کلاس ها باید از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را جهت ارتقای دانش ورزشی بکار بگیرند.

آخرین مرحله کلاس مربیگری و استعدادیابی فوتسال منطقه آزاد ماکو با تدریس سرمربی فوتسال کشور تا 9 دی در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود.


 

برچسب ها : منطقه آزاد ماکو
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو