شنبه 4 خرداد 1398

اوج گیری پرواز های کارگو در فرودگاه پیام

مدیر کل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه پیام گفت: در راستای تحقق اهداف شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با پیگیری های صورت گرفته در حوزه معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی، پروازهای كارگو ویژه حمل بار صادراتی با روند رو به رشد در حال انجام است.

به گزارش فرینا، علی کاملی افزود: یکی از برنامه های آینده شرکت خدمات هوایی  و منطقه ویژه اقتصادی پیام در حوزه هوانوردی و امور فرودگاهی تسریع در امور حمل و نقل کارگو بوده که از ابتدای سال 96 تا کنون بالغ بر 26 سورتی پرواز باری انجام پذیرفته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 430 درصد افزایش داشته است.

کاملی با اشاره به عملکرد حمل و نقل بار هوایی گفت: وضعیت حمل و نقل بار هوایی تا کنون 4 برابر برنامه پیش بینی شده است که با  برنامه ریزی های در نظر گرفته شده و تفاهمات منعقد شده امیدورایم که تعداد پروازهای باری تا پایان سال به بیش از50 سورتی پرواز برسد. 

مدیرکل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه پیام در خصوص آخرین وضعیت راه اندازی پروازهای مسافری از فرودگاه پیام افزود: عملیات اجرایی بهسازی باند و سطوح پروازی فرودگاه پیام در حال انجام است و تجهیزات لازم ناوبری و روشنایی و ... خریداری شده و در حال نصب و راه اندازی است و همه تعهدات از سوی فرودگاه با جدیت پیگیری می شود اما عملیاتی شدن پرواز های مسافری مستلزم ادامه دار بودن هماهنگی و همکاری ارگان ها و سازمان های ملی و استانی است.
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو