شنبه 4 خرداد 1398

برگزاری کارگاه آموزشی اجرای عروسک‌های غول پیکر در منطقه آزاد انزلی

کارگاه آموزشی «آشنایی با عروسک‌های غول پیکر؛ از عروسک گردانی تا اجرای میدانی»، بهمن ماه سال جاری در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.

به گزارش فرینا، در این کارگاه که با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار می شود، مجید بوربور و سهیلا باجلان به عنوان مدرسین این کارگاه، در تاریخ ۲ تا ۴، ۹ تا ۱۱ و ۲۳ تا ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۶، هنرجویان را  آموزش خواهند داد.

بر اساس فراخوان این کارگاه، ده نفر بر اساس سابقه کاری و اولویت‌های آموزشی، جهت حضور در این کارگاه انتخاب خواهند شد.

به دلیل ظرفیت محدود، متقاضیان شرکت در این کارگاه می‌توانند حداکثر تا روز یکشنبه اول بهمن اقدام و مشخصات و رزومه خود را جهت بررسی و انتخاب اساتید کارگاه، به نشانی الکترونیکی  anzalipuppets@gmail.com ارسال کرده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۲۸۲۸۲۰۰۹ تماس حاصل نمایند.

این کارگاه در سالن ورزشی شهید عزیزی واقع در گیلان، منطقه آزاد انزلی،کیلومتر ۸ بلوارشهید فاتحی، چپرپرد پایین برگزار می شود.

گفتنی است، شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی علاوه بر اخذ گواهی شرکت در کارگاه، به عنوان اولین تجربه اجرا، نمایشی را با عروسک های غول پیکر در جشنواره نوروزی سازمان منطقه آزاد انزلی اجرا خواهند کرد.

این دومین کارگاه از مجموعه کارگاه های آموزشی تئاتر عروسکی است که زیر نظر فرناز بهزادی از اساتید برجسته تئاتر عروسکی ایران، در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.


برچسب ها : منطقه آزاد انزلی
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو