مرحله پایانی مطالعه و طراحی پارک بلوچ منطقه آزاد چابهار در شهرک مسکونی ویلایی

عضو هیئت‌مدیره و معاون فنی و زیربنایی منطقه آزاد چابهار گفت: مطالعه و طراحی پارک بلوچ در ضلع غربی شهرک مسکونی ویلایی در مراحل پایانی قرار دارد.

به گزارش فرینا، "حمیداله بلیده ای"، افزود: مطالعات طراحی پارک بلوچ به وسعت 80 هکتار مرحله اول به پایان رسیده و مرحله دوم در حال انجام می‌باشد و تا قبل از پایان سال جاری نقشه‌های اجرایی آن تحویل خواهد شد.
وی افزود: بعد از مطالعات طراحی آماده‌سازی این پارک ازجمله تسطیح زمین، فونداسیون و جدول‌گذاری انجام خواهد شد، هدف از اجرای این پارک افزایش سرانه فضای سبز و خدمات مختلف گردشگری از جمله کمپ توریستی، ایجاد مجموعه تفریحی و ورزشی است.
معاون فنی و زیربنایی منطقه آزاد بیان کرد: بازنگری مطالعات و اجرای طرح تکمیلی پارک لیپار آغازشده و مطالعات مرحله اول و دوم انجام‌شده است اسناد مناقصه بخشی از کار پس از تأیید عامل چهارم مناقصه آن برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: مساحت کل پارک لیپار 30 هکتار و برآورد بخشی از اجرا 44 میلیارد ریال و پایان سال 97 خواهد بود.
عضو هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: به‌منظور افزایش سرانه فضای سبز و همچنین ایجاد محیط شاداب عملیات احداث پارک‌ها اجرا خواهد شد.
بلیده ای با تأکید بر اینکه رونق پارک‌ها در سطح منطقه آزاد بیان کرد: توسعه فضاهای سبز شهری از برنامه‌های اصلی سازمان است و امیدواریم با تلاش‌های همسو در رشد، توسعه و افزایش سرانه فضای سبز و امکانات رفاهی برای شهروندان گام برداریم.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو