شنبه 4 خرداد 1398

فضای سبز محدوده پارس‌جنوبی توسعه می یابد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: مصوبه توسعه فضای سبز برای یک‌هزار و یک‌صد هکتار از زمین‌های محدوده پیرامونی تاسیسات صنایع نفت‌وگاز جنوب این استان اخذ شده و پس از تشریفات قانونی برای امضاء تفاهم‌نامه همکاری با منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، این مصوبه اجرایی می‌شود.

به گزارش فرینا، سهیل مهاجری در نشست با مدیر سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: از جمله راه‌کارهای کاهش میزان آلودگی‌ها در منطقه صنعتی انرژی پارس، نهال‌کاری و جنگل‌کاری در این منطقه با استفاده از گونه‌های سازگار با شرایط اکوسیستمی جنوب استان است.

مهاجری گفت: در این راستا مصوبه توسعه فضای سبز برای یک‌هزار و یک‌صد هکتار از زمین‌های محدوده پیرامونی تاسیسات صنایع نفت‌وگاز جنوب این استان اخذ شده و پس از تشریفات قانونی برای امضاء تفاهم‌نامه همکاری با منطقه اقتصادی انرژی پارس، این مصوبه اجرایی می‌شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری افزود: کارشناسان اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر در طراحی پروژه‌های زیست‌محیطی و نهال‌کاری دارای تخصص هستند که پیش از این در پروژه‌های مختلف از جمله در شهرستان‌های استان بوشهر موفقیت‌های خوبی کسب کرده‌اند.

 

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو