جمعه 30 فروردين 1398

تردد بیش از 19 هزار مسافر هوایی در جزیره قشم

مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم گفت: طی شش روز پایانی دهه مبارک فجر (17 تا 22 بهمن) تعداد 19 هزار و 138 مسافر از طریق چند فرودگاه داخلی و یک فرودگاه خارجی (دبی) در این جزیره تردد کردند.

به گزارش فرینا، مجتبی شمس نژاد اعلام کرد: این میزان تردد هوایی طی مدت یاد شده در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رقمی معادل 16 هزار و 945 مسافر ورودی و خروجی با رشد بیش از 12 درصدی همراه بوده است.
او ادامه داد: مسافران ورودی و خروجی شش روز یاد شده در بهمن امسال با 80 فروند هواپیما در این جزیره تردد کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و 70 پرواز، 14.2 درصد رشد داشته است.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم با اشاره به مجموع 19هزار و 138 مسافری که از نقاط مختلف ایران و خارج (دبی) در این جزیره تردد کردند، افزود: 18 هزار و 196 نفر از مجموع مسافران یاد شده از فرودگاه های کشور وارد این جزیره شدند و یا از این جزیره خارج شدند و 942 نفر هم از طریق دو فرودگاه دبی و قشم در این جزیره تردد کردند.
علاقه‌مندان گردشگری در جزیره قشم می توانند از سه مسیر هوایی (فرودگاه بین المللی قشم)، زمینی (با وسایل نقلیه شخصی و عمومی از اسکله پهل به لافت توسط شناورهای لندینگ کرافت) و دریایی (اسکله شهید حقانی بندرعباس به اسکله شهید ذاکری) وارد این جزیره زیبا در جنوب ایران شوند.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو