راه اندازی سامانه های ارتباطی جدید در منطقه آزاد انزلی

مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی از راه اندازی سامانه های ارتباطی جدید شهروندان در این سازمان خبر داد.

به گزارش فرینا،سید مهدی نقوی مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد این سازمان از راه اندازی سامانه های ارتباطی جدید شهروندان با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان خبر داد.
وی با بیان اینکه سامانه های ثبت صدای مشتری (در قالب وب کیوسک و اپلیکیشن موبایلی) و نیز پیام کوتاه دوسویه، طراحی و راه اندازی گردید که امکان ارسال شکایات، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و . . . از طریق آنها وجود دارد در خصوص دلایل ایجاد سامانه های فوق اظهار داشت: سامانه های ارتباطی فوق به منظور ایجاد ارتباط بدون واسطه مابین مشتریان سازمان و ارباب رجوع، فعالین اقتصادی، گردشگران، بازدیدکنندگان و...با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان، ارتباطات غیرمستقیم و دیجیتال نقش مؤثری در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و نهادینه شدن موضوع رضایتمندی و همچنین کاهش مراجعات مردمی و رفع بوروکراسی اداری ایجاد شده است.
سید مهدی نقوی با اعلام اینکه صفحه اینترنتی سامانه صدای شهروند در پرتال سازمان با آدرس anzalifz.ir از طریق "درگاه خدمات الکترونیک"  بخش "تکریم ارباب رجوع"، قابل دسترسی است اضافه کرد: دومین سامانه ارتباطی با این حوزه نظارتی سازمان، سامانه پیام کوتاه دوسویه به شماره 50002981 است که شهروندان می توانند پیامهای خود را به صورت شبانه روزی به شماره مزبور ارسال نمایند.
مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با تصریح براینکه حريم خصوصي مشتريان نیز به طور كامل حفظ خواهد شد، سومین بخش این سامانه را وب کیوسک مربوط به سامانه صدای شهروندی بیان داشت که در طبقه اول ساختمان اداری این سازمان در دسترس عموم قرار دارد.
سید مهدی نقوی سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد چهارمین و آخرین بخش از سامانه ارتباطی با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی را نرم افزار تلفن همراه این سامانه اعلام کرد و افزود: نرم افزار مزبور از لینک https://anzalifz.org/downloads/cvoice.apk قابل دانلود و اجرا بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشد.

برچسب ها : منطقه آزاد انزلی
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو