با موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

امضای تفاهم نامه بهره برداری از دو بالگرد فرودگاه پیام توسط اورژانس کشور

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: بالگردهای منطقه ویژه اقتصادی پیام برای تسریع در ارائه خدمات اورژانسی بصورت امانی در اختیار مرکز فوریت های پزشکی اورژانس کشور قرار می گیرند.

به گزارش فرینا؛ سعید زرندی با اعلام این مطلب افزود: پس از درخواست اورژانس کشور و با موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در راستای مسوولیت های اجتماعی، شرکت پیام دو فروند هلی کوپتر خود را در اختیار اورژانس کشور قرار خواهد داد.

زرندی گفت: از آنجا که سرعت عمل در اتفاقات و حوادث اورژانسی از اهمیت بالایی برخوردار است و بیماران و مصدومان باید در حداقل زمانی به مراکز درمانی برسند شرکت خدمات هوایی پیام طی تفاهم نامه ای با مرکز فوریت های پزشکی کشور دو بالگرد در اختیار آنها قرار می دهد.

وی افزود: با توجه به قرار گرفتن استان البرز در مسیر اصلی شرق به غرب و شمال به جنوب کشور  و تردد بیش از 18 میلیون مسافر نوروزی از این استان در نوروز 96 که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود، بالطبع حوادث جاده ای زیادی در محدوده استان البرز رخ می دهد که برای پوشش این حوادث به توان ملی نیاز است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: با انعقاد این تفاهم نامه محورهای مواصلاتی کشور بویژه استان البرز با مدیریت اورژانس تحت خدمات پرنده های پیام خواهند بود و قطعا سرعت خدمات دهی اورژانس بیشتر خواهد شد.

تفاهم نامه بهره برداری از دو بالگرد شرکت خدمات هوایی پیام توسط اورژانس کشور با حضور سعید زرندی و پیرحسین کولیوند مدیرعامل فوریت های پزشکی کشور در فرودگاه پیام امضا شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو